Строительство стадиона "Зенит-Арена"

Завершена установка розсувних покрівлі на новому стадіоні на Крестовському острові в Санкт-Петербурзі, який прийматиме матчі чемпіонату світу з футболу в 2018 році, повідомляється на офіційному сайті арени.

Стадіон на Крестовському острові в Санкт-Петербурзі почали будувати в 2007 році, терміни завершення робіт кілька разів переносилися.

“Сьогодні на дах стадіону на Крестовському острові піднято заключний блок розсувний покрівлі вагою 161 тонну. Всі дванадцять блоків розсувний покрівлі загальною вагою в дві тисячі тонн зайняли своє місце. Найскладніші роботи на стадіоні виконані”, — йдеться в повідомленні.

Підняті блоки продовжать поєднувати один з одним (закінчення збирання стиків на південній половині даху відбудеться до 12 квітня, північна половина буде готова до 18 квітня), будуть фарбувати покрівлю та пілони (завершення робіт планується в червні). Повністю роботи з розсувними покрівлі з тестом всіх систем завершаться в серпні.

“Ми завершили дуже важливий етап. Більше того, зробили це з деяким випередженням графіка, адже ми планували завершити підйом блоків на початку квітня”, — пояснив директор по мостовому будівництва компанії “Инжтрансстрой-СПБ” Роман Лебединський.

У 2017 році стадіон повинен прийняти матчі Кубка конфедерацій, а роком пізніше — ігри чемпіонату світу.