Города России. Москва

Відразу придбати житло без залучення кредитних коштів готові 37% відвідувачів, які прийшли в березні в ЦДХ на одну з найбільших виставок нерухомості, свідчать дані опитування, проведеного аналітичним центром виставки “Нерухомість від лідерів”.

“При цьому більшість покупців як пріоритетний способу оплати вибрали іпотечний кредит – 43%”, — повідомляється в матеріалах організаторів виставки.

Планували скористатися розстрочкою платежу від забудовника 20% гостей виставки, вказується в них.

Про наявність нагромаджень для купівлі нерухомості повідомляють близько третини відвідувачів. Це основне джерело коштів для придбання житла, йдеться в матеріалах. Аналітики також відзначають, що потенційні покупці стали частіше покладатися на кошти, виручені від продажу вже наявного житла, – 25%.

При цьому сімейний дохід у більшості покупців менше 60 тисяч рублів на місяць. Придбати квартиру до 6 мільйонів рублів, за даними організаторів виставки, розраховують 81% опитаних.

Опитування було проведено з 17 по 30 березня серед відвідувачів виставки-ярмарку “Нерухомість від лідерів”, що тривала з 1997 року. Щорічно виставку відвідують понад 50 тисяч осіб.