Завідувач кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ Владислав Шендрик придбав новенький автомобіль Subaru Оutback.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни, які опубліковані на Єдиному державному реєстру декларацій, передає http://www.rp.rv.ua з посиланням на Харківський антикорупційний центр.

Викладач придбав автомобіль Subaru Оutback 2017 року випуску за 1,1 млн. грн.

Цікаво, що Шендрик вказав у декларації 2016 року автомобіль Subaru Outback 2011 року випуску. Цй автомобіль він вказав, що придбав у 2011 році за 157 тис. грн (близько 19 тис. дол.) на той час. В 2017 році він показав. Що продав цю машину за 500 тис. грн. ( тобто фактично за ті ж самі 19 тис. дол). Гарний бізнес.

За рік Шендрик показав, що заробив 327 тис. грн., його дружина – 108 тис. грн. Також викладач, який все життя працює в університеті внутрішніх справ, вказав, що має 12 тис. дол. та 18 тис. дол. – у його дружини. Варто відзначити, що минулого року Шендрик придбав за 250 тис. грн. паркомісце у елітній новобудові по пр. Отакара Яроша, 22.

На думку юриста «Харківського антикорупційного центру» Володимира Рисенко, те що декларант вказує паркомісце, але не вказує нерухомість в цьому домі, є приводом для повної перевірки декларації спеціалістами НАЗК.