НАБУ і САП, які проводять досудове розслідування у справі за фактом незаконного збагачення депутата фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея, не згодні з оцінкою членів регламентного комітету Ради про дачу згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності.

«Доказова база, яка була отримана детективами НАБУ законно під процесуальним керівництвом прокурорів САП, достатня для прийняття рішення про зняття з депутата Дейдея депутатської недоторканності. Позбавлення імунітету – це необхідна умова для продовження досудового розслідування фактів незаконного збагачення парламентарія – вже у статусі підозрюваного у скоєнні злочину, який передбачено ст. 368-2 ч. 3 («незаконне збагачення») КК України», – сказано у спільній заяві САП і НАБУ.

У документі наголошується, що в понеділок, 3 липня, членам регламентного комітету були показані фрагменти відеозапису допиту одного зі свідків, а також аудіозаписи телефонних розмов і детальна схема аналізу структури доходів і витрат Євгена Дейдея, а також його дружини.