У Збройних Силах України проходить Всеармійський конкурс серед військових медиків «Берегиня в погонах-2018» під гаслом: «Жіноча краса в однострої рятує життя». Конкурс проводиться у два етапи. Перший — регіональний: змагання з професійної майстерності, фізичної підготовки та жіночої вроди у військових частинах, військово-медичних закладах та установах ЗС України і фінальний, де переможниці першого етапу змагатимуться з професійної та фізичної підготовки, у творчому конкурсі.

Фото переможниць першого етапу конкурсу потрібно надіслати до редакції (на адресу: [email protected]) до 25 травня 2018 року.

Детальніше про умови конкурсу читайте на сторінках газети «Народна армія» від 29 квітня 2018 року.

Молодший сержант Анастасія Однораз (на фото ліворуч) – фельдшер зенітно-ракетного дивізіону і старший матрос Юлія Ширяліна — медична сестра медичної роти 36-ї бригади, місто Миколаїв
Старший сержант Наталія Дугарь — медична сестра хірургічного відділення з палатами гнійної хірургії Полтавського військового госпіталю.
Учасниця АТО, нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ступеня
Капітан медичної служби Тетяна Херсонська — ординатор пересувного стоматологічного відділення Центральної стоматологічної поліклініки МО України
Капітан медичної служби Ганна Проненко — ординатор відділення реанімації та інтенсивної терапії для терапевтичних хворих Національного ВМКЦ «ГВКГ»
Солдат Ірина Улян — медична сестра медичного пункту десантно-штурмового батальйону