У столиці триває міжнародний ярмарок сучасного мистецтва Kyiv Art Fair. Серед відвідувачів був і мер столиці Віталій Кличко. Він ознайомився з роботами художників, наданими 35 українськими і іноземними галереями. Екскурсію для мера провели директор Kyiv Art Week Євген Березницький і президент комплексу «Торонто-Київ» Юрій Кривошея. Сам Кличко залишився задоволений рівнем підготовки фестивалю.

– Київ знову формує свою роль в культурному діалозі між різними цивілізаціями. Місто підтримує Kyiv Art Week і вітає розвиток сучасного мистецтва, інноваційних ідей і толерантності. Фестиваль організований на високому рівні і його не соромно показати будь-якому світовому експерту, – сказав мер.

Ярмарок Kyiv Art Fair є частиною фестивалю Kyiv Art Week, який проходить з ініціативи українських культурних інституцій за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Відкриття виставки відвідали понад 5 тисяч осіб. Серед учасників Kyiv Art Fair – галереї з Грузії, Німеччини, Данії, Британії та України.

Ярмарок розташований в комплексі «Торонто-Київ» і триватиме до 27 травня.

Нагадаємо, в Андріївській церкві взялися за унікальні твори з іконостасу Растреллі.