Сербський акселератор стартапів Decenter повідомив, що сервіс контекстної реклами Google Ads заблокував всі рекламні оголошення, що містять слово “Ethereum”.

Про це пише Crypto Globe. Почалися такі блокування ще 8 січня. За даними Decenter, під блокування потрапили тільки оголошення зі словом “Ethereum”, всі інші слова зі сфери криптовалют, в тому числі “Bitcoin”, “ICO” та “EOS” – не були заблоковані. При цьому реклама зі словом “Ethereum” блокується з формулюванням “Цей рекламодавець не був схвалений для розміщення реклами у вашій місцевості”.

Цікаво, що представник Google відповів на заяви Decenter в соцмережі Twitter, однак відповідь не пролила світло на проблему. У відповіді лише повторили ту ж помилку, що видає платформа, а потім відправили представників Decenter читати правила рекламної платформи, до частини, яка визначає повноваження реклами криптокомпаній.

Відзначимо, що всі правила, що стосуються таких компаній, обмежені лише криптобіржами, і реклама таких майданчиків можлива тільки в США і Японії. При цьому проект Decenter не є біржею, а також не розробляє такий майданчик.