Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України хоче запропонувати для зупинок громадського транспорту проектувати спеціальні увігнуті бордюри – “бусборди” (busbord). Це зручні для безперешкодного доступу до транспорту людей з інвалідністю та інших маломобільних груп.

Нині Мінрегіонбуд розглядає можливість внесення відповідних змін до ДБН В.2.3-5:2018 “Вулиці та дороги населених пунктів” щодо будівництва зупинок громадського транспорту.

Про це повідомляє офіційний портал Кабінету Міністрів.

– Ми зараз вивчаємо доцільність внесення в ДБН норми щодо проектування на зупинках транспорту зручних увігнутих бордюрів, завдяки яким низькопідлоговий автобус чи тролейбус зможе під’їжджати впритул до посадкової платформи, не створюючи зазорів. Це потрібно для підвищення доступності громадського транспорту для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп. Це європейський рівень транспортної інфраструктури, – розповів заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.