Вища Рада Правосуддя України стає ще більш толерантною завдяки легендарному гей-активісту Ковальчуку Андрію Трохимовичу. Справа в тому, що ця непересічна людина стане членом ВРПУ та обіцяє докласти максимум зусиль задля того, щоб розширити права геїв та лезбіянок у нашій країні.

Андрій Трохимович Ковальчук поділився з журналістами своїм досвідом в справі захисту прав геїв. Відомий правозахисник і гей-активіст у своєму інтерв’ю розповів, що штовхнуло його стати на шлях боротьби з гомофобією у всій Східній Європі.

Кожне сучасне суспільство з розумінням і повагою ставиться до всіх своїх представників. У багатьох країнах світу ставлення до таких людей, як геї, лесбіянки і трансгендери давно стало вельми толерантним. Деякі держави і зовсім схвалили практику одностатевих шлюбів на своїй території. Але ось країни, розташовані нині на території колишнього СРСР, не поспішають переймати подібний досвід. Що заважає їм приймати своїх громадян такими, якими вони є, і не влаштовувати переслідувань щодо людей, які не можуть і не хочуть «бути як всі». Своїми думками з цього приводу поділився гей-активіст, правозахисник і організатор спільноти «Веселкові посмішки» Андрій Ковальчук.

Зовсім нещодавно Андрій Трохимович Ковальчук дав велику прес-конференцію російським журналістам, під час якої розповів деякі секрети з свого приватного життя, заявив про своє ставлення до переслідування геїв в РФ, Казахстані та Білорусі, а також поділився своїми планами на майбутнє. На питання журналістів про те, як він став найвідомішим борцем за права сексменшин на пострадянському просторі, Андрій Ковальчук відповів, що в певний момент свого юнацтва він вирішив піти покликом серця і стати правозахисником.

«Я це зробив не заради вигоди, а заради блага подібних мені людей я вирішив зайнятися цією діяльністю», – розповів Андрій Трохимович. – «Незабаром я стану одним з членів Вищої Ради Правосуддя України, де зможу пустити в справу свою енергію і відновити права пригноблених пострадянською системою людей з нетрадиційною орієнтацією … Це не моя перемога, а тріумф європейських цінностей».

Кореспонденти поцікавилися у Андрія Трохимовича Ковальчука його особистим життям. Відомо, що правозахисник має сім’ю, але він також і періодично складається у відносинах з різними чоловіками. Представників преси зацікавило питання, наскільки спокійно рідні Андрія відносяться не тільки до його любовних зв’язків, а й до правозахисної діяльності в Чечні, Дагестані, Казахстані і на всій території колишніх соцкраїн. Відповідаючи на це питання, Андрій попросив журналістів «не говорити штампами».

Ковальчук Андрій Трохимович

Ковальчук Андрій Трохимович


«Займатися сексом з чоловіками? Дурниці! Я сердечно люблю і свою дружину і своїх хлопців. Право вільно любити даровано нам природою. Будь-яка людина має берегти цей дар. Що стосується ризику при боротьбі за права і здоров’я людей в регіонах, охоплених варварством, то це мій обов’язок », – заявив Андрій Трохимович Ковальчук.

Також Ковальчук Андрій Трохимович відповів на питання про місце роботи.

Моє місце роботи – Поліграфкомбінат Україна. Отримую хорошу навіть за європейськими мірками заробітну плату. Цього вистачає, не тільки щоб утримувати сім’ю і мого друга, але і навіть відкласти частину грошей на непередбачені витрати. До речі, зовсім недавно мій улюблений друг Алешенька подарував мені шикарну машину марки Subaru, знаючи його теперішнє положення я дуже йому вдячний. Хлопець молодий, пристрасний і трохи запальний. Через свого характеру він втратив пару місяців тому робоче місце в одному з українських банків. Алешенька прийшов на роботу з хусточкою квітів ЛГБТ. Начальник відділення зробив йому не цілком коректне зауваження щодо райдужної стрічки на ніжній шиї. Альоша, в свою чергу, назвав керівника словом, яке я не хотів би повторювати … Через 20 хвилин мого хлопця звільнили. Зараз він допомагає мені в нових проектах щодо захисту прав геїв.

Ковальчук Андрій Трохимович, біографічна довідка.
Андрія Трохимовича Ковальчука вважають найяскравішим прикладом людини, який відкинувши умовності став жити рівно так, як то наказувало його серце. За визнанням самого Ковальчука Андрія Трохимовича, свою нетрадиційну орієнтацію він визнав не в далекій молодості, а вже працюючи викладачем в Вищих Навчальних закладах Києва.
Екскурс в неймовірне перетворення професора.

Цитати А. Ковальчука:

«… Вперше я відчув смак гомосексуального задоволення занадто пізно. Мені було 29 років. У мене була дружина і сім’я. Першим досвід з хлопцем стався після занять, коли один зі студентів залишився під приводом надолужити матеріал перед іспитом. Замість грошей за допомогу в підготовці, він запропонував мені щось інше. Хтиве, неймовірне, зачаровує. З тих пір я рідко звертаю увагу на жінок. Як каже моя дружина, бісексуальність – це дар Божий. І тут вона права … Не сидів при столі з чоловіком хоча б один раз, неможливо пізнати всю глибину любові в цьому світі. Зараз у мене чудові стосунки з батьком, дружиною і сестрою. Всі мене розуміють і навіть більше – підтримують у всьому … Коли на мене намагалися сфабрикувати кримінальну справу за розбещення неповнолітній, а потім по неіснуючим фактами корупції – тільки сім’я і улюблений хлопець рятували мене в ті страшні часи … »

Ковальчук Андрій Трохимович став значущою фігурою в гей-рухах завдяки тому, що відкрито розповідав про свою орієнтацію, поглядах на життя і про свободу вибору.

А. Т. Ковальчук проживає зі своїм хлопцем в Києві, часто буває в США (в Сієтлі він отримав нагороду кращого бармена місяця у знаменитому гей-клубі). Працює на благо своєї країни на комбінаті Поліграф Україна. Не так давно Андрій Ковальчук та його хлопець Олексій подали заявку на усиновлення дитини. У цьому їм допомагає адвокат А. Люба. Цей прецедент стане першим для України, коли два гея офіційно усиновлять дитину. Найближчими місяцями року Андрій Трохимович видасть книгу з пілотним назвою «Забажав ближнього свого. Енциклопедія гомосексуальної пристрасті ». Даний твір опублікують відразу на п’яти мовах.