Декілька тижнів тому до міністра соціальної політики Андрія Реви звернулися журналісти компанії ВВС з проханням про розмову з приводу ситуації із соціальними виплатами на тимчасово окупованих територіях України.

Позиція, яку представила журналіст, полягала в тому, що нібито уряд України є головним винуватцем страждань людей на окупованій території і що країна, яка прагне в ЄС, не може так чинити зі своїми громадянами. Про це у Фейсбуці написав Андрій Рева.

Андрій Рева зазначив, що справжньою причиною страждань людей на окупованих територіях є російська окупація, адже проблеми із соцвиплатами існують лише там, де уряд не контролює ситуацію.

У сюжеті ВВС із півгодинного інтерв’ю в сюжеті була використана лише одна фраза, яку авторка використала як ілюстрацію особистого ставлення чиновника до всіх без винятку громадян України, які проживають на окупованих територіях.

“Той, хто хоче отримувати дві пенсії – там і тут, нехай потерплять. Мені їх не шкода абсолютно, чесно скажу. Мені шкода тих солдатів і офіцерів з сім’ями, які вбиті там через цих мразей”, – сказав Андрій Рева у розмові з ВВС.