Президент України Володимир Зеленський закликав правоохоронців не вживати заходів проти політичних протестувальників, якщо вони не порушують правопорядок. Про це він написав у Facebook, коментуючи ситуацію зі складанням адмінпротоколів поліцією міста Рівне у відділку на двох учасників мітингу за імпічмент, пишуть місцеві ЗМІ.

“З’ясував ситуацію щодо нібито затримання хлопця та дівчини, які влаштували проти мене протест у Рівному. Ніякого затримання не було, але правоохоронці могли діяти м’якше. В поліції проведуть службову перевірку. Закликаю МВС не вживати заходів проти політичних протестувальників, якщо люди не порушують правопорядок. Критики не боюся”, — написав президент.

Нагадаємо, 25 травня у центрі Рівного поліція затримала двох м   Мітингувальників за імпічмент президента затримали в Рівному олодих людей, які вийшли на одиночний мітинг із плакатами, на яких писало: “Імпічмент президенту” і “Не кумовство, а по-братськи”. 20-тирічний хлопець і 16-річна дівчина з Рівного проводили акцію на майдані Незалежності. Проте, за словами правоохоронців, вони робили це несанкціоновано, бо не подали заздалегідь відповідної заявки.

Тому у поліції склали на протестувальників у присутності матері дівчини адмінпротоколи за порушення порядку і організації проведення мітингів. Крім того, оскільки учасниця мітингу неповнолітня, на її матір склали адмінпротокол за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

У поліції пізніше повідомили про проведення комплексної службової перевірки щодо дій працівників поліції Рівненського відділу відносно двох учасників акції.

©my.rv.ua