Служба автомобільних доріг у Рівненській області повідомляє, що з метою збереження проїзної частини автомобільних доріг області від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди при температурі повітря більше 28°C з 01.06.2019 року на дорогах загального користування державного значення області вводиться тимчасове обмеження руху автотранспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн з 10 до 22 години включно.

Важливим є не лише ремонт, а й правильна експлуатація автошляхів. Дороги є спільною власністю, тож піклування про них – теж є спільним завданням. По всій території України з 1 червня діятиме температурний режим. Вантажівки понад 24 тони не мають права пересуватись дорогами Рівненщини, коли на вулиці – понад 28 градусів тепла. У спеку усі вантажівки зобов’язані перебути на майданчиках відстою.

Під впливом температури повітря понад 28 градусів дорожнє покриття нагрівається до критичних температурних показників, внаслідок чого конструкція дорожнього одягу під впливом динамічного навантаження різко втрачає опорну здатність. Рухаючись такою дорогою великоваговий транспорт лишає на ньому свій слід – глибокі колії, через які утворюються тріщини, а згодом і вибоїни.

На Рівненщині діятиме 16 майданчиків для тимчасового відстою вантажівок.

На автодорозі М-06 Київ-Чоп:
– км.272 ліворуч (майданчик для відпочинку)
– км.286 ліворуч (майданчик для відпочинку)
– км.294 праворуч (майданчик для відпочинку)
– км.299 праворуч (мотель)
– км. 312 ліворуч (кемпінг)
– км. 319 ліворуч (мотель)
– км. 332 ліворуч (кемпінг)
– км. 341 ліворуч (кемпінг)
– км. 364 праворуч (мотель)
– км. 373 ліворуч (кафе, естакада)
– км. 435 ліворуч (АЗС, Пост поліції)

Нав автодорозі М-07 Київ-Ковель-Ягодин:
– км. 304 праворуч (кафе, мотель)
– км. 305 праворуч (кафе, АЗС)
– км. 305 ліворуч (кафе, СТО)
– км. 315 ліворуч (майданчик для відпочинку)
– км. 377 праворуч (майданчик для відпочинку) 

©charivne.info