У середу, 5 червня, о 14:00 в Національному університеті «Острозька академія» до Дня журналіста України відбудеться презентація виставки 5-го Міжнародного конкурсу репортерської фотографії LifеPressFoto.

 

Про проект розповіли сьогодні у Рівненському медіа-центрі організатор виставки фотохудожник Олександр Хорват та керівник центру мистецтвознавства Острозької академії Микола Бендюк.  

Як зазначив Олександр Хорват, цей конкурс є найбільшим конкурсом репортерської фотографії в Україні. Його метою є підвищення стандартів фотожурналістики, аби мотивувати та надихати до кращого результату.

Микола Бендюк зазначив,  що Острозька академія радо долучилась стати спів організатором конкурсу, адже в університеті є факультет журналістики.  Тому показати студентам приклад якісної репортерської фотографії є надзвичайно важливим.

Найкращі знімки експонують в різних містах України та закордону. Переможців визначають авторитетне та компетентне журі з найкращих спеціалістів візуальної журналістики.

Цього річ члени журі з України, Чехії, Словаччини розглянули 3622 світлин учасників з 29 країн світу і присудили 83 нагороди: золоті, срібні, бронзові медалі, дипломи конкурсу та НСФХУ. Серед нагородженних учасники з України, Литви, Іспанії, Польщі, Словаччини, Великобританії, Шрі-ланки, Бахрейну, Бангладеш, Індії, Росії, Білорусі, В’єтнаму та інших країн.

Кращим автором LifеPressFoto уже втретє став фоторепортер з Іспанії Antonio Aragon Renuncio.

Серед домінантів і рівненський фотограф Олексій Панятко, який отримав бронзову нагороду за фото сесію "На відкритті спортивного майданчика" у Рівному.

 

©charivne.info