У Рівному до Дня захисту дітей відбудеться грандіозне свято під назвою "Рівне – місто щасливих дітей". 

Тож усіх рівнян запрошують у суботу,  1 червня, на майдан Незалежності, аби долучитись до заходів, які цього року мають важливу благодійну місію. 

Про деталі святкування Дня захисту дітей розповіли сьогодні у Рівненському медіа-центрі начальник служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому Андрій Міщеня, координатор свята, ректор Духовної семінарії УЦХВЄ Олександр Третяк та керівниця благодійного фонду Мар`яна Рева. 

Як заначив начальник служби у справах дітей, цього року організатори вирішили відзначити 1 червня не просто як розвагу, а зробити благодійний захід, під час якого будуть збиратись кошти на медичний апарат.

– Хочу сказати, що за статистикою у Рівному проживає близько 50 тисяч дітей. Тому наше місто дуже молоде, багатодітне, але є багато дітей з особливими потребами, багато дітей, які потребують медичної допомоги. Тому ми підтримуємо акцію, – додав він. 

Як зазначив координатор свята Олександр Третяк, святкування передбачає собою велику кількість різноманітних локацій, зокрема поліцейських, рятувальників, проводитимуся просвітницькі майстер-класи та навчання першої медичної допомоги.

Про благодійну складову розповіла Мар`яна Рева та закликала рівнян не просто приносити дітям солодощі в лікарні, а долучитись до справи, яка може врятувати не одне дитяче життя.

– Ми закликаємо рівнян відійти від традицій і звернути увагу на те, що дітям потрібна допомога не солодощами, не мандаринами, не іграшками, а високоточним обладнанням, яке допоможе лікарям робити важкі нейрохірургічні операції.

Окрім суботнього святкування у Рівному відбудуться ще захід в СІЗО, концертна програма  у парку Шевченка,  недільна акція у парку з атракціонами для дітей-сиріт та дітей з неблагополучних сімей , аби вони мали можливість побавитись з аніматорами та покататися на атракціонах. У понеділок, 3 червня, в міському будинку культури буде урочистий концерт.

Крім того, організатори свята нагадали, що зараз у Рівному є семеро діток, які не мають сімей та опікунів та закликали рівнян, які хотіли б створити будинки сімейних типів, звертатись до відповідних служб.

Іванна Антонюк 

©charivne.info