«Компанія Автоленд» – найбільший в західному регіоні України імпортер закордонної сільськогосподарської техніки відзначила своє 20-річчя.

У свій 20-ти річний ювілей компанія урочисто відкрила сучасний завод «MAANS» і представила новий бренд жниварок для збирання різних видів зернових та технічних культур. У планах – створити власний бренд зернозбирального комбайну.

На відкриття заводу завітали понад триста гостей із усієї України: друзі, партнери, клієнти компанії та представники органів влади.

Нагадаємо, офіційно днем народження компанії вважається 18 травня 1999 року, коли два рідних брати Станіслав та Юрій Середюки розпочали будівництво пункту діагностики автомобілів в с. Богдашів.

На бізнесовому ринку підприємство вже 20 років, і встигло зарекомендувати себе, як надійний та стабільний партнер.

– Ми розпочинали із невелеких об`ємів, замовлень, намагались зрозуміти, навчитись як правильно вести себе на ринку бізнесу, усвідомити потреби, вчились на власних помилках, – розповідає генеральний директор групи компаній «Автоленд» Станіслав Середюк.- У 2000-му році була споруджена станція технічного обслуговування автомобілів. Завдяки новітньому імпортному обладнанню підприємство вже тоді могло виконувати найскладніші ремонтні та регулювально-діагностичні операції. У 2002 році ми придбали територію колишнього сільськогосподарського ремонтно-транспортного підприємства в с. Здовбиця з виробничими та технологічними будівлями та спорудами, яке й стало базою для створення ПП “Компанія Автоленд”. Нам довелося майже заново будувати як адміністративне, так і самі приміщення заводу. Якщо називати речі своїми іменами, це були руїни, де були два пси з охоронцями. Однак, ми змогли на цих руїнах зробити масштабне підприємство, яке успішно працює по всій Україні, має партнерів за кордоном та створює робочі місця.

Наразі колектив групи компаній «Автоленд» налічує понад 350 осіб. За роки своєї діяльності компанія здобула репутацію чесного, надійного і відповідального партнера. Більше того, маючи величезний досвід та значні досягнення «Компанія Автоленд» продовжує розвиватись і надалі.

– Незважаючи на існуючі труднощі ми продовжуємо рухатись вперед. Хочу сказати, що завод наразі працює на 25% від своїх потужностей. Окрім проблем з кадрами, є питання державної підтримки розвитку таких компаній. Тому, як на мене, держава має створювати програму підтримки підприємців. Це вкрай важливі речі.

Окрім своєї діяльності керівництво компанії чимало уваги приділяє соціальним проектам. За кошти підприємства поблизу місцевої школи був облаштований стадіон та прокладена дорога. Також компанією «Автоленд» були виділені кошти на реконструкцію місцевого храму. 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

©charivne.info