Під час засідання бюджетної комісії Рівнеради розглядають проблематику забезпечення дітей хворих на діабет. Відтак представники управління охорони здоров`я м. Рівне пропонують інтегрувати проект Соціальної програми сприяння неповнолітнім хворим на цукровий діабет у існуючу програму    "Здоров`я рівнян".

У 2019 році на спецсмужки,голки виділено кошти на 10 упаковок,при потребі 30 шт.

– Питання забезпеченняр  матеріалами дітей хворих на цукровий діабет стоїть доволі гостро. Ми не отримуємо того мінімуму,який нам потрібен. – розповів представник Рівненського управління охорони здоров`я Олександр Мамонов.- Такі програми діють в інших областях і гроші там виділяються з міського бюджету.Для контролю рівня глюкози в крові та адекватного призначення препаратів інсуліну кожна дитина, хвора на цукровий діабет, повинна вимірювати рівень глюкози в крові 4 рази в день. Дітям до 6 років доводиться вимірювати цукор у крові 5-6 разів на день для проведення корекції інсуліну до стабілізації рівня глюкози в крові.

Натомість члени комісії попросили чіткіше сформувати показники недофінансування, пропозицію та як будуть використанні кошти.

Оксана КРАВЕЦЬ
 

©charivne.info