28 травня у Рівненській області пройде український етап Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети (WRWR). Учасники естафети з різних куточків світу перетнуть кордон України 28 травня і побувають на Рівненщині, зокрема в Дубно. Там жінки-райдери відвідають Дубенський замок і переночують на базі відпочинку «Берізка» (з 21.30 до 23.30 у них запланована нічна екскурсія по Дубенському замку). Далі жінки вирушать до Житомира.

В цій естафеті на даний момент беруть участь понад 15 000 мотоциклісток з більше ніж 90 країн по всьому світу. Це може стати заявкою на реєстрацію нового світового рекорду за кількістю учасниць, терміном естафети та кількістю задіяних країн і потрапити до Книги рекордів Гіннеса.

Координувати подію буде «Українська Асоціація Мотоциклістів», метою якої є розвиток жіночого моторуху, популяризація нашої країни серед туристів з усього світу, та набуття досвіду, впевненості та почуття єдності жінок-райдерів з України.

Контактна особа по проведенню на території області українського етапу Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети: виконавчий директор ГО «Українська асоціація мотоциклістів» Олена Пухова, тел.: (095) 889 98 33.

За повідомленням прес-служба Рівненської ОДА

©my.rv.ua