За минулий тиждень державні виконавці Рівненського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області в рахунок погашення заборгованості по заробітній платі стягнули 306 тисяч гривень по 19 виконавчих документах з ПрАТ «Рівнеазот» та 205 тисяч гривень по 45 виконавчих документах – з ЖКП «Покровське».

Станом на 24 травня на Рівненщині борг підприємств перед співробітниками становить 22,8 млн грн. В органах виконавчої служби Головного територіального управління юстиції на виконанні перебуває 1124 виконавчих документи. Про це повідомила начальниця Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.

Загалом з початку 2019 року державні виконавці Рівненської юстиції стягнули 15,4 млн грн боргів із заробітної плати на користь 1897 працівників. Зокрема, були погашені борги із зарплати ДП «Рівненський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги» – 1,8 млн грн на користь 302 працівників; ПАТ «Рівнеазот» – 7,7 млн грн на користь 434 працівника; ОКП МА «Рівне» – 3,7 млн грн на користь 520 працівників; ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» – 1,4 млн грн на користь 567 працівників. 

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області

©charivne.info