У Рівному відбулося оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

На порядку денному розглядали питання про незадовільний стан забезпечення електричною енергією населення, підприємств, установ та організацій міста Рівного.

 

 

 

 

Головував традиційно засіданням заступник міського голови, перший заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС міста Рівного Олексій Хмилецький.

 

 

Доповідачами комісії були — Сергій Невмержицький (Голова правління ПрАТ “Рівнеобленерго”), Ігор Красінський (Технічний директор ПрАТ “Рівнеобленерго”) та Василь Друзь (Директор Рівненського ремонтно-експлуатаційного центру Відокремленого підрозділу “Західна електроенергетична система” державного підприємства Національна енергетична компанія “Укренерго”).

 

 

Заслухавши інформацію заступника міського голови Олексія Хмилецького, начальника управляння з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Рівнеради Руслана Демурова та виступи присутніх комісія вирішила:

1.Інформацію від доповідачів та присутніх взяти до уваги.

2. Директору Рівненського ремонтно-експлуатаційного центру Відокремленого підрозділу “Західна електроенергетична система” державного підприємства Національна енергетична компанія “Укренерго” Василю Друзю для забезпечення надійного електропостачання споживачам міста Рівного терміново виконати роботи щодо введення в експлуатацію нового трансформатора АТ 1, 200 МВА.

3. Директору Рівненського ремонтно-експлуатаційного центру Відокремленого підрозділу “Західна електроенергетична система” державного підприємства Національна енергетична компанія “Укренерго” Василю Друзю та голові правління ПрАТ “Рівнеобленерго” Сергію Невмержицькому з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та завчасного реагування на загрозу виникнення надзвичайної ситуації (аварії) та пожежі:

  • вжити негайні заходи щодо мінімізації перерв у електропостачанні споживачів при можливих технологічних порушеннях;
  • рекомендувати внести зміни до розрахунків збільшення аварійних бригад для ліквідації наслідків аварійного вимкенення великої кількості споживачів від електропостачання міста Рівного;
  • внаслідок відключення споживачів від електропостачання на території міста Рівного та технологічних порушень в роботі електромереж забезпечити організацію ремонтних та налагоджувальних робіт технологічного обладнання;
  • забезпечити укомплектування аварійним запасом устаткування та матеріалів для електричних мереж.

4. Керівнику Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Рівненській області Володимеру Васильцю провести обстеження абонентських електромереж та рекомендувати заходи щодо усунення недоліків у використанні абонентських електромереж.

прес-служба Рівнеради

©charivne.info