Рівнянка Окасана Майборода запропонувала подати на громадський бюджет проект утилізації відходів. Ось що вона написала у своєму Facebook:

“Завдяки громадському бюджету хочу підняти питання створення системи збору та компостування відходів деревини (гілля, листя, трави) в Рівному (проект №75).

Практики компостування в місті поки немає. Зате з кожним роком все важче дихати восени та навесні, коли приватний сектор починає прибирати свої двори від росилнних відходів. Якось говорила з мешканкою приватного будинку на тему спалювання трави, бадилля, листя та гілля і виявила, що люди б і раді не палити, але не бачать інших можливостей більш безпечної утилізації. Тому виникла ідея створити в місті таку можливість.

Компостування відходів деревини поширене в багатьох містах, особливо, Німеччини та США. Ми теж можемо використати цей досвід у нас. Краще ж купа добрива, ніж купа сміття. Як хтось поділяє ідею і готовий долучатися до просування, маякуйте. Проект відправлено на розгляд і ми разом зможемо його доопрацювати з відповідальним управлінням!”.

©my.rv.ua