Сезон купання офіційно стартував на Львівщині. Фахівці назвали 12 безпечних озер, там пологе дно, а у воді немає шкідливих бактерій. І до цього переліку не входять популярні кар’єри навколо Львова. Відпочивати варто на пляжах з рятувальниками та обмеженнями глибини, щоб забави не закінчилися трагедією.

Найбільше людей гине в кар’єрах та необлаштованих озерах. Черговий випадок стався вчора. 16-тирічний львів’янин втопився у Сокільниках. Про це розповіла речниця Патрульних Львівщини Катерина Рибій.

Це вже четверта дитина, яка загинула в нашій області від початку року. Шанс врятуватися є на безпечних водоймах. Таких навколо Львова – 12. Це озера в Бухті Вікінгів та в Львівській Швейцарії. Також безпечний став біля Пустомит в комплексі «Озерний край». У Брюховичах можна купатися у водоймі на вулиці Курортній та біля комплексу «Колиба».

На пляжі обов’язково повинні бути рятувальники та стенди. Акцентує речниця надзвичайників Христина Авдєєва.

І щоб відпочинок був безпечним, забудьте про алкоголь. Купатися напідпитку суворо заборонено, – наголошує керівник львівської рятувально-водолазної служби Роман Фіца.

Температури води в озерах зараз +20, отже на вихідних можна вже купатися. Але будьте обережні.

 

© ТРК “Львівська Хвиля”