Сьогодні важливими для успіху кожної людини є не лише соціальний стан, рівень фінансової забезпеченості чи посада. В сучасному світі все більше уваги приділяють здоров’ю, а особливо красивій посмішці, яка здатна зачарувати будь-кого.

Для того, аби мати здорові й білосніжні зуби, потрібно завітати у клініку “DентаМеd” справжнього флагмана стоматології у Рівному. Клініка успішно працює вже понад 18 років, давно завоювавши довіру рівнян. У цьому закладі ¨C майстри своєї справи, які завжди не лише допоможуть відновити здоров’я зубів, а й створять красиву посмішку, виправивши всі природні “погрішності”. Адже у команді клініки є й спеціалісти з ортодонтії.

Що таке ортодонтія та навіщо людині мати правильний прикус?

Ортодонтія – це розділ стоматології, який займається виправленням прикусу, вирівнюванням зубів, перебудовою м’язів і суглобів.  Регулярні відвідування лікаря-ортодонта таке ж обов’язкове для кожного, як і відвідини звичайного стоматолога, адже правильний прикус є не менш важливим для хорошого самопочуття людини, як і здоров’я зубів та ротової порожнини. Нерівний зубний ряд може спричиняти подальші проблеми із зубами, адже він їх руйнує через неправильне навантаження.

З виправленням прикусу покращується мова, жування, від цього залежить, без перебільшення, здоров’я усього організму. Ті, у кого неправильний прикус, мають, навіть, характерну поставу тіла, аномалії прикусу провокують зміни й у інших органах, а тому природне та гармонійне розташування зубів має таке важливе значення для життя людини.

І саме лікарі-отодонти клініки “DентаМеd” подбають про те, аби ваші зуби були рівними, а прикус – таким як слід.

Справжнім професіоналом у царині ортодонтії, який працює в “DентаМеd“, є Діана ШПОРТКО. Медик розповідає, що до ортодонта варто прийти буквально відразу з появою першого зуба, а також під час зміни молочних зубів на постійні. Цей період є вкрай важливим, адже саме тоді формується прикус.

Як виправляється прикус?

За потреби він коригується за допомогою різноманітних апаратів, які поділяються на знімні та незнімні. Який саме апарат потрібно використати, залежить від віку пацієнта. У більшості випадків знімні апарати використовують у ранньому віці до 11-13 років, коли ще остаточно не сформувався прикус. До них належать: пластинки, капи, еластопозиціонери, трейнери. Коли ж у пацієнта він уже сформований, то його лікують, використовуючи незнімні брекет-системи: металеві, керамічні, сапфірові. Варто усвідомлювати, що неправильний прикус можна виправити під наглядом і за допомогою кваліфікованого лікаря-ортодонта. І саме такі медики працюють у рівненській клініці “DентаМеd“.

Що чекає на пацієнтів, які звертаються до ортодонта у клініку “DентаМеd“?

Початковий етап лікування огляд. Пізніше повідомляють орієнтовний план лікування. У разі, якщо все підходить, то у вас візьмуть відбитки зубів, зроблять ортопантонограму (рентгенівський знімок зубів), також зберуть інші діагностичні дані, які будуть записані у медичну карту. Після чого лікар створить постійний план лікування, а далі очікують активні медичні маніпуляції. Варто зазначити, що “DентаМеd” співпрацює із перевіреними та надійними фірмами, які виготовляють брекет-системи. Знімні апарати виробляють у лабораторії клініки “DентаМеd“.

Усі деталі, які стосується апарата, з яким доведеться жити деякий час, обговорюються з пацієнтом.

Чи боляче лікуватися у лікаря-ортодонта?

Лікар Діана ШПОРТКО переконує, що лікування прикусу у більшості випадків безболісне. Зазвичай знеболення не потрібне. Єдине, що може очікувати це деякі дискомфортні відчуття, адже апарат все ж таки є стороннім предметом, виготовленим із металу або кераміки. Неприємні відчуття короткочасні, адже пацієнти швидко адаптуються, особливо діти, тож із часом ви не звертатимете уваги на ці “медичні гаджетий вони стануть частиною вашого буденного життя. Без сумніву, що у період звикання до апарата, пацієнт знаходиться під постійним і чуйним наглядом лікаря, тож усе відбуватиметься якомога комфортабельніше. Тим паче, якщо йдеться про знімні апарати, то на початковому етапі їх, у деяких випадках, дозволяється знімати. І лише з часом ці засоби виправлення прикусу потрібно буде носити постійно.

До речі, варто зазначити, що у клініці “DентаМеd” важливе значення приділяють комфорту пацієнтів та надійному знеболенню під час маніпуляцій. Слід згадати, що у клініці використовують не лише звичне знеболення, але й седацію та наркоз, які є перевіреними методами в усьому світі й, між іншим, широко використовуються у Сполучених Штатах Америки. Тож неважливо, для чого ви звертаєтеся у “DентаМеd“, будьте певні болісні відчуття вас не турбуватимуть.

До ортодонта можуть звертатися лише діти?

Побутує така думка, що виправити прикус можна лише в дитинстві. Однак, така точка зору є цілком хибною. Без сумніву, вирівняти зуби найлегше у дитячому віці, коли прикус формується. Однак, сучасні брекет-системи, які використовують у клініці “DентаМеd“, дозволять виправити прикус на будь-якому році життя. Незважаючи на вік, ви завжди можете знайти кваліфіковану допомогу в “DентаМеd“.

Чому варто прийти саме в “DентаМеd”?

Сьогодні ви можете знайти безліч стоматологічних клінік та центрів, однак лише “DентаМеd” це надійний колектив справжніх професіоналів і майстрів своєї справи. Лікарі, які працюють у “DентаМеd“, мають весь потрібний обсяг знань, а також необхідне устаткування, аби допомогти у будь-яких, навіть найскладніших, випадках, пов’язаних зі станом зубів.

Стоматологічна клініка “Дентамед” використовує найсучаснішу техніку, яка дозволяє на найвищому рівні провести різноманітне обстеження порожнини рота і виявити захворювання вже на ранній стадії.

Медики клініки “DентаМеd” можуть поставити точний діагноз, виявити приховані зміни в тканинах зубів і пародонту, в суглобах, після чого створити точний план і провести ефективне лікування.

Крім лікування в ортодонта, у закладі можна знайти і безліч інших послуг, пов’язаних із терапією, гігієною та профілактикою, ортопедією та діагностикою, хірургією та інплантологією, встановленням вінірів (спеціальних вкладок, необхідних для вирівнювання зубів. Вони дозволяють виправляти дефект положення зубів, змінити їх форму та надати їм більш здорового кольору). Особливе значення приділяється знеболенню та дитячій стоматології.

Більше того, оскільки, як уже зазначалося, “DентаМеd” працює в Рівному більше 18 років, тож має власні традиції й, без перебільшення, свою філософію лікарської справи, де ключовими є чуйне ставлення до кожного пацієнта, незалежно від віку і статку, а ще ¨C постійне самовдосконалення та самоосвіта. Фахівці клініки весь час поповнюють свою базу знань, проходять стажування та відслідковують усі новинки стоматології, аби лікування було якомога ефективнішим та зручнішим для відвідувачів.

DентаМеd” стоматологічна клініка, де здоров’я і добробут кожного пацієнта найголовніше.

©my.rv.ua