Речниця Рівненської поліції Оксана Юрченко поширила допис своєї колеги з Вінниці, яка благає допомогти зібрати кошти на лікування дружини вінницького патрульного.

“Я думаю, мало хто з вас впізнає людей на цих фото. Адже ніхто з них не знімався в кіно, не грав у театрі і не співав на Олімпійському. Це прості пересічні люди, життя яких в один момент перевернулось з ніг на голову. Хлопець на фото – вінницький патрульний поліцейський Олег Карлінський. Він був у зоні ООС, коли зателефонувала дружина і повідомила йому страшну звістку – лікарі виявили в неї злоякісну пухлину… В той момент земля просто пішла з-під ніг.

Богдана зрозуміла, що з нею відбувається щось дивне, коли займалась фізичними вправами. Качаючи прес, вона відчула біль у животі. Насправді в той момент лопнула пухлина, про яку дівчина ще навіть не здогадувалась. На фото ви бачите 24-річну Карлінську Богдану Василівну, а на руках у неї 1,5-річний син, якому дуже потрібна повноцінна сім’я.

Ембріональна карцинома яєчника – саме так звучить діагноз дружини нашого патрульного. Дівчині вже зробили операцію – видалили частину жіночих органів. Але лікарі стверджують, що на клітинному рівні рак може прогресувати, тому їй просто необхідно прийняти близько 6-ти сеансів хіміотерапії. Вартість лише однієї – близько 15 тисяч доларів!!! Це нереальні гроші для цієї родини.

Ми дуже просимо всіх і кожного не залишитись осторонь проблеми цих молодих людей. Богдана повинна жити, адже їй є, заради кого! Вона не мріє про відпустку, про відпочинок на морі чи в горах, її мрія відрізняється від наших із вами – вона хоче жити. Вона мріє бачити, як росте її син. Вона не хоче бачити заплаканих очей матері. Давайте допоможемо цій дівчині, адже як би це голосно не звучало, але її життя залежить від нас із вами…

Номер картки для допомоги: 5168 7573 6455 7217 – Карлінська Богдана Василівна”

©my.rv.ua