Львів не буде переходити на погодинну подачу води. На цьому Львівській хвилі наголосила речниця місцевого водоканалу Уляна Горбата. Якщо виникне загроза знеструмлення насосних станцій через борги – їх готові погасити із місцевого бюджету.

"Якщо трапиться ситуація, що до нас прийдуть енергетики і скажуть «Негайно розраховуйтеся, ви заборгували велику суму коштів і зобов’язані її погасити», – то ми одразу сядемо за стіл переговорів з містом. Місто гарантувало, що погасить наші борги  до того часу, поки в державі буде врегульована ця ситуація. Зрозуміло, що це не може тривати вічно, що не можна постійно із міського бюджету витягати кошти для того аби віддавати їх енергетикам. Має бути збалансована тарифна політика. Якщо є витрати обґрунтовані, витрати зросли, – необхідно коригувати тарифну політику".

Ситуація в галузі постачання електроенергії для водоканалів в Україні наразі не вирішена. Сьогодні це питання мають підняти на Кабміні. Нагадаю, в команді президента пообіцяли, що тарифи на електрику для підприємств знизять на 20%.

© ТРК “Львівська Хвиля”