13 жовтня свій восьмий день народження відзначає прогресивний, модерновий, неповторний житловий комплекс у місті Рівне ЖК ” На Щасливому”!

Щиро вітаємо всіх, хто причетний до цього масштабного проекту зі святом, особливі вітання лунають сьогодні власнику Житловий комплекс “На Щасливому” Роману КУРИСУ. Процвітання, здійснення усіх мрій, неймовірного позитиву та всього тільки доброго.

Відзначати свій день народження ЖК “На Щасливому” буде дуже весело та гучно:

  • За ці вісім років, ми розбудували майже цілий мікрорайон, тому святкування буде гучне та незабутнє. Вас потішать виступи оркестру та неперевершених барабанщиків, дискотека з діджеєм та феєрверк. Окрім того зможете посмакувати різними стравами кухарів, – говорить РОМАН КУРИС. –  Співати і танцювати будуть наші маленькі бейбілендівці та інші рівненські вокалісти. У нас також діятиме виставка народних майстрів. А рівненські спортсмени перетворять нашу святкову локацію у баскетбольний майданчик та навіть ринг. Тож чекаємо Вас 13 жовтня о 15:00. Буде весело. святкового та драйово. Приходьте і не пошкодуєте!

 

Друзі, рівняни, запрошую Вас на святкування восьмого дня народження ЖК “На Щасливому”. За ці вісім років, ми розбудували майже цілий мікрорайон, тому святкування буде гучне та незабутнє. Вас потішать виступи оркестру та неперевершених барабанщиків, дискотека з діджеєм та феєрверк. Окрім того зможете посмакувати різними стравами кухарів. Співати і танцювати будуть наші маленькі бейбілендівці та інші рівненські вокалісти. У нас також діятиме виставка народних майстрів. А рівненські спортсмени перетворять нашу святкову локацію у баскетбольний майданчик та навіть ринг. Тож чекаємо Вас 13 жовтня о 15:00. Буде весело. святкового та драйово. Приходьте і не пошкодуєте!

Опубліковано Романом Курисом Пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

©my.rv.ua