Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки знову виступить у Рівному. Артисти завітають до міста у неділю, 10 листопада.Український професійний хоровий колектив, заснований у 1943 році у Харкові. Організатором і керівніком колективу був Григорій Верьовка. До першого складу хору увійшли 134 виконавці: 84 хористів, 34 артисти оркестру, 16 артістів балету. Від 1944 року колектив базується в Києві.
Хор Верьовки гастролював у Мексіці, Канаді, Франції, Швейцарии, Польщі та низці інших держав світу. Він традіційно є учасником великих українських державних заходів. Має багато національніх та міжнародних відзнак.Основу репертуару є український фольклор, пісні й танці інших народів.

У Рівному всіх знову чекає вир шалених емоцій, тому не пропустіть 10 листопада, 19:00 год, Міський Будинок Культури.КВИТКИ в касі Міського Будинку КультуриДо слова, нещодавно колектив виконав скандальну пісню в ефірі “Вечірнього кварталу”. Подивитися цей виступ можна тут.

©my.rv.ua