Вишуканий смак, висока якість, індивідуальний підхід та бездоганна репутація – це ті словосполучення, які рівняни вживають, щоб поділитися своїми враженнями про ательє «Шарм».

Тут клієнтам вже впродовж 15 років пропонують якісний ремонт та пошиття одягу, створять дизайн та втілять у життя індивідуальні замовлення, а також вишиють сукні, сорочки, оздоблять предмети декору такими орнаментами, що точно приємно вразять вас та ваших близьких.

– «Родзинкою» нашого ательє є ще і те, що ми відновили послугу художньої вишивки. І нам дуже приємно, що саме нам довіряють свої образи у найважливіші моменти життя, – говорить власниця ательє «Шарм» Оксана ВАВРОВСЬКА. – Розкажу вам дуже цікаву історію. Наші вишиванки вийшли навіть не на всеукраїнський, а міжнародний рівень. Так, авторські вишиванки від ательє «Шарм» поїхали… в Індію. В них молодята відзначали своє українське весілля. Тим самим нам можна довірити найважливіші моменти життя, а ми докладемо максимум зусиль, щоб ваші образи були незабутніми.

Ательє «Шарм» має дуже вдале розміщення: для тих, кому зручніше дістатися до центру міста, запрошують завітати на -1 поверх ТЦ «Злата Плаза». Тут працює ательє з ремонту та пошиття одягу.

Друга локація, де ви знайдете ательє «Шарм», це ТЦ «Арена» (район автовокзалу) – 2 поверх. Поряд з ательє в «Арені» – магазин  «Charme». Цей магазин пропонує брендовий одяг для всього міста. А з нового року тут можна буде розробити та втілити в життя усі ваші дизайнерські, індивідуальні рішення разом з ательє «Шарм».

Зробіть свій образ незабутнім разом з «Шарм» і пам’ятайте, що одяг має магічну силу… Він здатен викликати захоплення та малювати посмішки на обличчях власників. У ательє «Шарм» це доводять власною щоденною працею і щиро вдячні рівнянам багаторічну за довіру! Саме тому рівняни визнали ательє «Шарм» гідним носити високе звання «Ательє року» у Рівному.

Ательє “ШАРМ” ТРЦ Злата Плаза

0681661306

 

©my.rv.ua