У такий складний для всієї нашої країни час, редакція “ОГО” та “Рівняни” хочуть внести свій внесок у протидію поширення коронавірусу через підтримку малого та середнього бізнесу Рівненщини.

Так, від сьогодні розміщення інформаційних матеріалів (про напрямки вашої діяльності, про снові форми роботи в період карантину, про можливості доставки та особливості роботи в період карантину) для малого та середнього бізнесу нашого краю на платформах – сайт ОГО, сайт Рівняни на час карантину є БЕЗКОШТОВНОЮ.

  • Ми підтримуємо ВАС, адже віримо, що тільки разом ми зможемо вистояти в цій боротьбі. Також ми оперативно реагуємо та підтримуємо усі волонтерські акції та ініціативи, які створюють та пропагують рівненські волонтери, – говорить головний редактор «ОГО» та «Рівняни» Ольга ЛІРНИК.

Свої тексти та фото для публікацій надсилайте на адресу редакції [email protected] в темі листа пишіть – #свої_проти_коронавірусу, щоб вас точно не прогавили.

Зараз особливо потрібна наша єдність та сила #свої_проти_коронавірусу. Коли як не зараз свій до свого по своє! Підтримуйте рівненське!

 

©my.rv.ua