Від сьогодні у Рівному стартує новий соціальний проект. То ж не дивуйтеся, якщо на вулицях міста до вас будуть підходити волонтери, пропонувати засоби індивідуального захисту та запитувати вашу думку про ефективність карантину у Рівному.

Авторами нової ініціативи є Віктор Шакирзян та громадська організація “Рівне Разом”. Мета проекту – допомогти рівнянам в умовах карантину та з’ясувати їхнє ставлення до ефективності протиепідеміологічних заходів в обласному центрі. Волонтери проводять опитування, яке покаже слабкі місця в запроваджених владою карантинних заходах.

– Команда ГО “Рівне Разом” роздає маски та брошури кожному рівнянину, який проходить опитування. У довідничках зібрано найпотрібніші під час епідемії телефони екстрених служб, – розповідає голова ГО «Рівне Разом» Віктор ШАКИРЗЯН. – У разі виникнення крайньої потреби, люди зможуть швидко ними скористатися та отримати необхідну допомогу. Найважливіша частина соціального проекту – це проведення загальноміського опитування, яке покаже реальний стан дотримання карантинних заходів у Рівному.

Організатори кажуть, що загалом планують опитати близько 20 тисяч людей. За перший день опитування помітно, що рівняни активно йдуть на контакт, відповідають на питання та переконані, що сьогоднішні карантинні заходи, які ввела міська влада, малоефективні. Рівняни обурені тим, що протягом чотирьох місяців люди не мають можливості нормально жити та працювати, а цей час місцеві чиновники використали лише як паузу.

– Не зважаючи на низку обмежень у місті, рівень захворюваності серед жителів зростає. Тому важливо виявити «слабкі місця» карантинних обмежень та виправити ситуацію, – говорить Віктор ШАКИРЗЯН. – Адже тільки РАЗОМ ми зможемо подолати і цю епідемію, і інші проблеми, які виникатимуть у місті Рівному.

Волонетри громадської організації кажуть, що готові далі допомагати рівнянам, як засобами індивідуального захисту, так і проводити розяснювальну роботу, поширюючи друковані матеріали.

©my.rv.ua