Голова громадської організації “Рівне Разом” Віктор ШАКИРЗЯН надав благодійну допомогу для реставрації годинника на фасаді Залу камерної та органної музики. Договір про благодійну допомогу на відновлення часоміра вже підписано з Рівненською обласною філармонією.

Годинник не просто відновлять і приведуть у робочий стан, а запрацює він по-новому і з цікавинками. Так, через спеціальний механізм хронометр кожні пів години звучатиме класичною музикою, а кожні чверть години – куранти нагадуватимуть рівнянам про час. А ось вечорами годинник на фасаді Органного залу радуватиме око яскравою підсвіткою.

Свого часу кліматичні фактори пошкодили механізм і часомір на будівлі перестав працювати. Однак, майстри обіцяють, що під час реставрації годинника фактори погоди будуть враховані і механізм захистять від зовнішнього впливу.

Усі витрати на ремонт годинника взяв на себе голова ГО “Рівне Разом” Віктор ШАКИРЗЯН: “Будинок обласної філармонії – це перлина Рівного. Це одна з найгарніших будівель міста. Сьогодні ми робимо подарунок усім рівнянам – ми реставруємо баштовий годинник обласної філармонії. Годинниковий майстер мене запевнив, що уже до Дня міста цей годинник працюватиме. Крім того цей годинник буде музичним і стане справжньою окрасою Рівного”.

Відновлюватимуть роботу хронометра у декілька етапів: підготовчий, очисний, реставраційний, а потім повна збірка і запуск. Планується, що вже у серпні цього року рівняни зможуть побачити і почути оновлений годинник Органного залу.

Рівненський Зал камерної та органної музики славиться серед мешканців та гостей міста своїми концертами. А орган, який знаходиться у Рівненській філармонії – особливий, адже на ньому можна виконати практично усі твори світової органної музики.

©my.rv.ua