Голова ОДА Віталій Коваль під час пресконференції, присвяченій року перебування на посаді розповів більш детально про системну роботу із протидії пандемії коронавірусу.

«Початок карантину – це був виклик, як для всієї області так і для мене, як для голови. На сьогодні завдяки вже певному досвіду у боротьбі з COVID-19 підсилено всю систему охорони здоров’я. Критичних проблем немає. Маємо 1500-1600 тестів на добу, ІФА і ПЛР. Кількість лабораторій та спеціалістів збільшено. Закупили 5 швидких для екстреної допомоги Рівненщини. Завдяки правильно визначеному алгоритму руху пацієнтів, ми отримали фінансовий ресурс від НСЗУ. Кошти спрямували не лише на обов’язкову виплату надбавки для причетних медпрацівників, а й на придбання ліків та матеріально-технічну базу медзакладів. Переконаний, що нові автівки та медобладнання суттєво допоможе нашим медикам у роботі з протидії COVID-19.», – розповів Віталій Коваль.

Голова ОДА також наголосив, що в обласному бюджеті на фінансування програми боротьби з пандемією COVID-19, в резерві ще лишилося 7,6 млн грн.

©my.rv.ua