Сьогодні, 25 вересня, політична партія «Рівне Разом» оголосила, що розпочинає безстрокову акцію протесту. Причиною цього у партії називають тиск з боку чинної влади на роботу Рівненської міської територіальної виборчої комісії.

«Ми, представники політичної партії “Рівне Разом”, оголошуємо про початок безстрокової акції протесту проти свавілля представників чинної влади, які перешкоджають у реєстрації кандидатів від нашої партії на місцевих виборах», – зазначає керівник міського осередку політичної партії «Рівне Разом» Світлана Марчук.

Вчора представники «Рівне Разом» заявили ЗМІ про спроби тиску та залякування членів ТВК з боку провладних народних депутатів та чиновників. І звернулися до громадськості та правоохоронних органів із закликом припинити ці протиправні дії.

«Ми прийняли рішення звернутись до рівнян після того, як представники та народні депутати пропрезидентської політичної сили “Слуга народу” впродовж двох днів намагалися вплинути на Рівненську міську ТВК та не дати можливості зареєструвати списки наших кандидатів до Рівненської міської ради», – розповіла керівник міського осередку політичної партії «Рівне Разом» Світлана Марчук.

Політична партія “Рівне Разом” звернулася до рівнян із закликом не залишатись байдужими та підтримати боротьбу на захист виборчих прав. У партії обіцяють, що намети з протестувальниками будуть встановлені перед приміщенням Рівненської обласної державної адміністрації та перед Рівненської територіальної виборчої комісії.

Партійці “Рівне Разом” закликають усіх рівнян, яким не байдужа доля міста, прийти та підтримати підписом звернення до влади щодо забезпечення чесних та демократичних виборів.

©my.rv.ua