Олександр Нестерук точно не серед тих депутатів, який робить щось добре для мешканців округу тільки для галочки або перед виборами. Його щоденну роботу на окрузі відзначають усі мешканці і знають, що саме до нього можна звернутися для вирішення того чи іншого питання.

Так, депутат розповів цікаву передноворічну історію про те, що варто цінувати, що маємо і втілювати нові ініціативи спільними зусиллями.

За декілька днів до Нового року в 7.30 ранку в моїй квартирі пролунав дзвінок.Відкриваю двері, стоїть чоловік з сусіднього під’їзду і тримає в руках декілька зламаних болтів, шайб та гайок.– Олександре, вибачте що турбую так рано, але в парку «Хімік» зламали один з тринажерів. Буде дуже прикро, якщо хтось забере рештки, та здасть на металолом!Подякувавши за небайдужість, пообіцяв вирішити дану проблему.Коли прийшов на майданчик, один з тринажерів( турнік – верхня частина) був зламаний.Відновити турнік вдалося спільними зусиллями разом з працівниками ТЗГ.На прохання мешканців, які полюбляють займатися спортом, допоміг з освітленням спортивного майданчику. Адже в зимовий час темніє дуже рано, більша частина людей на роботі. Хочу подякувати працівникам Міськсвітла за допомогу в підключенні двох прожекторів. Наразі гарне освітлення у вечірній час, дає змогу якісно виконувати різні вправи на тренажерах.Цінуйте те, що вже маєте, а не те, що можете мати!!!

©my.rv.ua