Віталій Скринський – відома постать у рівненському медійному та громадському середовищі, підтримав проєкт, що змінить життя безпритульних тварин. Віталій   просить усіх небайдужих долучитися та проголосувати за цей проект.  Відповідний пост з’явився на сторінці відомого рівнянина у Facebook.

“Друзі. У невеличкому місті Здолбунів молодь придумала крутий проект, який опікується домашніми улюбленцями та бездомними тваринками і хоче зробити їх співіснування з людьми безпечним. Прошу підтримати їх у конкурсі «Наша громада» організували телеканали ICTV та СТБ у рамках програми USAID. https://otg.fakty.com.ua/communities/zdolbunivska-hromada…# (фото зробив під час подорожі до Америки – хочу, аби i у нас до тварин ставились таким же чином)))” – зазначив він.

Нагадаємо, 500тис грн. на проект “Добробут тварин – безпека людей” може виграти Здолбунівська громада. 

Мета проекту – зменшити кількість безпритульних тварин у Здолбунівській громаді на основі гуманного та відповідального ставлення до них, масової реєстрації тварин та створення безпечних умов співіснування людей і тварин в громаді.Зазначимо, що проект “Добробут тварин – безпека людей” увійшов до фіналу конкурсу «Наша громада».


Як проголосувати проєкт Здолбунівської громади:
Зареєструйтеся на сайті через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.
Перейдіть за посиланням та натисніть  кнопку «Проголосувати».Інтернет-голосування за проект Здолбунівської громади “Добробут тварин – безпека людей” , триває до 31 травня 23:59.

©my.rv.ua