15 травня на головній площі Костополя місцеві жителі відсвяткували Міжнародний день сім’ї. Організатори – рух «Всі разом за сім’ю», представники Костопільської міської ради та служителі церкви «Слово життя». Сотні батьків з дітьми вийшли на центральну площу міста, щоб разом провести дозвілля, ставши на захист сімейних цінностей.

«Сьогодні ми маємо прекрасний час, коли християни можуть сприяти організації подібних заходів у нашому місті. Я впевнений, що надалі церкви будуть співпрацювати з міською радою для того, щоб свята сім’ї проводилися знову і знову. Подружні пари потребують особливої підтримки, і якщо раніше це було неможливим, то зараз це стало реальним» – Давид Дідух, секретар Костопільської міської ради.

В цей день безліч сімей відпочили від буденних справ, приділили час рідним і близьким. На дітей чекали спортивні ігри, безпрограшні лотереї, гурток рукоділля, конкурс малюнків, а також батути та надувні гірки, які місія «Христос є відповідь» надала організаторам свята. Для подружніх пар провели мотопробіг і атмосферний вечір, де говорилося про справжні цінності сім’ї. Чоловіки та дружини могли провести час без дітей, сповна насолодившись романтичним часом. Мета заходу була одна: донести людям, що завдяки родині міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

До проведення свята приєдналися Костопільська дитяча школа мистецтв та Будинок школярів та юнацтва – вихованці закладів розважали гостей своїми виступами. Також на захід завітали рівненський Християнський духовий оркестр, дитячий ансамбль «Нотки» з міста Луцьк та християнська група «Choice Band». Протягом дня кожен охочий міг перекусити: місцеві кулінари пригощали картоплею, шпикачками, а чай і кава з солодощами значно покращували настрій гостей.

«Я мріяв про те, щоб у Костополі, де я народився і живу, відбувалися подібні свята. Я знаю багато історій нещасних дітей, які постраждали від того, що їхні батьки розірвали шлюб і залишили їх. Тому сьогодні в нашому місті ми робимо все, щоб сім’ї були міцними та здоровими, а діти виховувалися обома батьками» – Андрій Матвійчук, служитель церкви «Слово Життя».

Близько 2500 жителів міста змогли прекрасно провести час. Такі свята ще раз нагадують про актуальність сім’ї, значущість батьківства, материнства та щасливого дитинства, де є мама і тато, які виховують свою дитину в любові та турботі. Саме на такій важливій ноті й закінчився День сім’ї, який тепер стане традицією для міста.

©my.rv.ua