Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій представляє вашій увазі оновлену версію Інвестиційного паспорта Рівненської міської територіальної громади (далі – Інвестиційний паспорт).

З ІНВЕСТИЦІЙНИМ ПАСПОРТОМ можна ознайомитись за посиланням:

http://investrv.org.ua/…/R1OIZI9T8hLWgstv43Rqg5j3uwO767…

Вочевидь після утворення, територіальна громада потребує нових підходів до розвитку ключових елементів спільного маркетингу – інвестиційних продуктів та інформаційних матеріалів, які інвестори використовують для прийняття рішень. Важливим напрямком інвестиційної політики територіальної громади, пов’язаного із стратегією соціально-економічного розвитку, є презентація інвестиційних можливостей серед потенційних інвесторів. Тому, розробка оновленого Інвестиційного паспорта стала одним із найбільш важливих елементів у запровадженні системи інтеграції інвестиційних пропозицій громади.

Саме з цією метою управлінням з питань стратегічного розвитку та інвестицій спільно з управлінням економіки, із залученням працівників профільних управлінь і відділів виконавчого комітету Рівненської міської ради, представників органів влади, контролюючих органів та бізнес-спільноти було розроблено оновлений варіант Інвестиційного паспорта Рівненської міської територіальної громади.

Наявність Інвестиційного паспорта в електронному та друкованому вигляді дозволяє використовувати його для розміщення на інвестиційному порталі ТГ; здійснювати розсилки з інвестиційними пропозиціями потенційним інвесторам, в торгово-економічні місії, посольства та консалтингові компанії; включати у якості додатку при обробці інвестиційних запитів; представляти на іміджевих заходах інвестиційної тематики (форуми, виставки, бізнес-місії); розповсюджувати під час візитів делегацій потенційних інвесторів в громаду.

Попередня презентація Інвестиційного паспорта відбулась під час робочої зустрічі з виконавчим директором Державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest) Сергієм Цівкачем, метою якої було вироблення спільних шляхів подальшої співпраці щодо просування інвестиційного потенціалу Рівненської міської територіальної громади на провідних європейських майданчиках. В ході робочої зустрічі заступником Рівненського міського голови Ігорем Кречкевичем було запрезентовано оновлений Інвестиційний паспорт Рівненської міської територіальної громади та запропонована низка проєктів цікавих з точки зору залучення інвестиційних коштів.

Вже в найближчий час Інвестиційний паспорт набуде паперового вигляду, виготовленого українською та англійською мовами, для можливості представлення на міжнародних заходах та під час офіційних зустрічей.

Дякуємо усім причетним до розробки даного інвестиційного промоційного продукту за плідну роботу, фахові консультації та запрошуємо ознайомитись з Інвестиційним паспортом на сайті управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій.

©my.rv.ua