Принаймні, саме з таким видом двигуна  реєстрували найчастіше у сервісних центрах МВС в Рівненській області транспортні засоби ввезені з-за кордону  від початку року, а це 9514 транспортних засобів. Друге місце  займають дизельні транспортні засоби – 9314. Зауважимо, що ще два роки тому жителі Рівненщини надавали перевагу дизельним двигунам.

Також на автошляхах Рівненщини все частіше можна зустріти автівки і на альтернативному виді палива. Спеціалісти сервісних центрів МВС Рівненщини  зареєстрували від початку року 89 електрокарів та 216 гібридів ввезених з-за кордону.

Як зазначив заступник начальника регіонального сервісного центру  ГСЦ  МВС в Рівненській області Віктор  Залюбовський: «Перереєстрація транспортних засобів проводиться у разі отримання свідоцтва про реєстрацію замість втраченого або не придатного для користування; зміни власника; зміни місця проживання або прізвища, імені чи по батькові фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів; зміни кольору транспортного засобу; переобладнання транспортного засобу чи заміни кузова, інших складових частин, що мають ідентифікаційні номери».

«Підставами для відмови у наданні послуги є подання неповного переліку необхідних документів; невідповідність ідентифікаційних номерів складових частин транспортного засобу із зазначеними в поданих документах; у ході перевірки за Єдиним державним реєстром транспортних засобів, автоматизованою базою даних про розшукувані транспортні засоби, банком   даних Генерального секретаріату Інтерполу,  Державним реєстром обтяжень рухомого майна, Єдиним реєстром боржників виявлено наявність відомостей про арешт, розшук, заборону на зняття з обліку та/або перереєстрацію транспортного засобу, або про особу в Єдиному реєстрі боржників»,-  продовжив  Віктор Залюбовський.

Зазначимо, що від початку року  в сервісних центрах МВС Рівненщини  проведено 38495 реєстраційних операцій транспортних засобів. Серед цієї кількості 20163 транспортних засобів вперше зареєстровані на території України. Також за 7 місяців сервісними центрами МВС Рівненщини зареєстровано 3456 нових транспортних засобів.

©my.rv.ua