Приватний заклад дошкільної освіти «Щасливчик» знаходиться на вулиці Чорновола 91Д тепер теж має ліцензію. На навчання в закладі батьки дошкільнят зможуть отримтаи компенсацію з бюджету. У закладі функціонує три групи – одна ясельна та дві дошкільні. Загалом, 30 дітей відвідують цей садочок. Харчування дітей здійснюється з допомогою кейтерингу.

Зазначимо, що ЗДО має ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти за рівнем дошкільна освіта (розпорядження голови Рівненської ОДА від 11.08.2021 року № 602).

– Важливим фактором є те, що батьки вихованців цього закладу зможуть отримати компенсацію з місцевого бюджету частини вартості послуг. На засіданні комісії з направлення до закладів дошкільної освіти приватної форми власності дітей дошкільної освіти було розглянуто 15 заяв від батьків, діти яких були зареєстровані у єдиній комп’ютерній базі даних у рамках загальної міської електронної реєстрації дітей до ЗДО – прокоментував начальник управління освіти Богдан Турович.

©my.rv.ua