14 січня – багатий на свята день. Українці відзначають Старий Новий рік,  у церкві відзначають  Обрізання Господнє. А всі чоловіки на ім’я Василь святкуть свої іменини, тому що настав Васильєв день .

Ім’я Василь перекладається як “царственний”. Його володарі – люди владні, активні, які не бояться труднощів і при цьому вони безкорисливі та уважні, з розвиненим почуттям обов’язку, вірності та справедливості, а тому вони не терплять компромісів.

***

В День Ангела, Василю, бажаю я любові

І від душі успішних перемог,

Натхнення, щастя світлого, здоров’я,

І хай тебе оберігає Бог!

***

Василю! Нехай буде тобі відомо, що твоє велике ім’я перекладається як цар. Я бажаю тобі бути завжди царем у своєму житті, кар’єрі, коханні та стосунках. Нехай усе складається воістину по-царськи, а успіх не оминає тебе. З днем ангела тебе, Василю!

***

Поспішаю привітати з іменинами найдобрішого та найщирішого чоловіка – Василя! Хочу побажати великого успіху та вірної удачі на життєвому шляху, величезного щастя, стабільного благополуччя, міцних сил, богатирського здоров’я, ніжного кохання та вірних друзів!

***

Тебе з іменинами вітаю,

Добра тобі і щастя я бажаю.

Хай янгол-охоронець оберігає,

А лихо хай ніколи не чіпає!

***

У Василя, у гарної людини —

Сьогодні знову іменини.

Будуть в тебе подарунки,

Привітання й поцілунки…

Я приєднуюсь до всього,

Хай в житті все буде кльово!

Хай здоров’я не підводить,

Й грошенята хай підходять!!!

Вітаю З Днем Ангела!

 

***

В свій день ангела, Василь,

Ти смуток свій скоріш розвій.

І друзів швидко запроси

На свято радощів й краси.

І посміхнися ти на мить,

На світі краще стане жить!

***

Вітаю тебе, Василь. Бажаю високих досягнень в житті і абсолютних перемог. Бажаю найміцніших сил і впевнених позицій. Бажаю вірних рішень і геніальних ідей. Бажаю вірної любові і справжніх друзів. І нехай у тебе, Василю, завжди буде веселий настрій.

 

©my.rv.ua