Триденна магнітна буря накриє Рівненщину вже сьогодні, 16 січня.  Фахівці відзначають, що ця буря досягне рівня G1 – Кр 5. У понеділок, 17 січня, буря піде на спад. Однак негативний вплив триватиме до 18 січня.

Наступна підвищена сонячна активність прогнозується 24 січня. Вона буде слабкою. Наприкінці місяця також буде слабка дводенна буря – 29 і 30 січня.

Геомагнітна буря може викликати такі симптоми

головний біль, запаморочення, нудота, безсоння, загострення хронічних хвороб, біль у суглобах, підвищений тиск, слабкість. Особливо гостро відчувають наслідки бурі літні, вагітні та власники хронічних захворювань.

Як вберегтися від впливу магнітних бур

Повністю уникнути впливу магнітної бурі неможливо. Поліпшити самопочуття допоможуть кілька порад фахівців:

  • У ці дні важливо відмовитися від алкоголю, жирної, гострої та солоної їжі. Натомість віддати перевагу легким стравам, наприклад, з овочів та курятини. Каву та чорний чай краще замінити на чисту воду або трав’яні чаї – із шавлією чи валеріаною. Полегшити головний біль допоможе м’ята. Такий чай можна пити тричі на день або додавати по три краплі м’ятної олії на склянку води.
  • Доволі оригінальна порада від фізиків, – якщо погано почуваєтесь під час магнітних бур, проведіть по тілу і по голові звичайним магнітом, який є на кожному холодильнику.
  • Також терапевти радять частіше влаштовувати прогулянки і відмовитися від фізичних навантажень. Пережити бурі допоможе відпочинок, сон та медитація. У цей період краще уникати перевтоми організму.
  • Психологи в свою чергу радять берегти нерви та максимально зосередитися на приємних речах. Під час спілкування з колегами та рідними намагатися не проявляти негативних емоцій.
  • Дозволяти собі маленькі приємності. Купіть те, що давно хотіли, потіште себе новою сукнею або духмяним смаколиком. Таким чином, ви покращите собі настрій та більше посміхатиметесь.
  • ©my.rv.ua