В Інституті охорони здоров’я НУВГП провели перші заняття з надання домедичної та першої медичної допомоги для усіх бажаючих.

Вони розпочалися з повітряної тривоги. Слухачам довелося спускатися в бомбосховище.

«Ініціатива проводити такі заняття виникла у зв’язку з ситуацією, яка склалася в Україні. Кількість зруйнованих міст, сіл, людських тіл і душ щоденно збільшуються. Сьогодні спробували провести перше таке необхідне заняття. У цей непростий час люди мають знати, як допомогти собі та ближнім», – зазначив директор Навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП Ігор Григус.

На перше заняття записалося вже понад 50 бажаючих, а прийшли 100. Тож слухачів поділили на групи. Серед них – будівельники, логісти, бухгалтери, студенти, адвокати, швачки, працівники ІТ, тероборона та інші.

«Серед бажаючих виявилися не тільки мешканці Рівного, а й жителі Здолбунівщини, Шпанова, Острога. Заняття провели викладачі інституту – лікарі Петро Подоляка та Олег Кирик», – розповів координатор проекту, в.о. завідувача кафедри медико-біологічних дисциплін Сергій Гуцман.

Спершу ініціатива була спрямована на працівників НУВГП, проте бажаючих ставало все більше. Впродовж дня до координаторів надійшло близько сотні запитів. Саме тому вирішили не зупинятися на одному занятті, а продовжити ініціативу.

Графік навчання буде постійно поновлюватися на офіційній сторінці інституту охорони здоров’я НУВГП.

Записатися на заняття можна за телефоном: 097 525 11 52 (Гуцман Сергій Володимирович).

Пресслужба Рівненської ОВА