Внутрішньо переміщені особи отримують допомогу у Рівному. Тим, хто найбільше потребує, роздають продуктові пакети, одяг та інші необхідні речі.

Як повідомили в Департаменті соціальної політики Рівненської міської ради, щодня такі продуктові пакети отримують близько пів сотні вимушених переселенців, які нині зупинилися у нашому місті.

Аби отримати таку допомогу, вимушено переміщеній особі необхідно прийти до працівників Департаменту соцполітики (м. Рівне, вул. Соборна, 12). З собою потрібно мати документи усіх осіб, які приїхали разом (наприклад, мама може принести документи свої, дітей та бабусі або інших родичів, які разом виїхали). Саме тут під час реєстрації працівники департаменту обговорюють з внутрішньо переміщеними особами перші потреби, які виникають, та формують списки на отримання необхідної допомоги, скеровують у структури, які можуть допомогти відновити документи, у пошуку роботи, медичній допомозі та військкомати (чоловіки від 18 до 65 років) для взяття на облік.

Найчастіше за допомогою департаменту звертаються саме мами з маленькими дітками, або ж бабусі з малолітніми онуками, які виїхали із зони бойових дій. Тим часом, запевняють у департаменті, чоловіків серед зареєстрованих небагато – переважна більшість привозить у безпечне місце жінок і дітей, а самі повертаються у рідні населені пункти.

Більш детальну інформацію та консультації з питань соціального супроводу внутрішньо переміщені особи можуть отримати за телефоном гарячої лінії департаменту соціального захисту Рівного:

+380960501437

Пресслужба Рівненської міської ради