Вже завтра батьки та чоловік Мар’яни побачаться із нею. Додамо, що вагітна родом із Рівненщини.

Нагадаємо, медик Мар’яна Мамонова, яка потрапила в полон вагітною, учора разом із 215 полоненими бла звільнена з російського полону.

Журналісти "ЧаРівне.інфо" поспілкувались із мамою. У розмові жінка розповіла, що завтра планують поїзку, аби зустрітись з донькою.

Мар'яна зателефонувала нам і розповіла, що вдома. Каже, як тільки перейшла кордон і побачила плакат з написом : "Вас вітає Україна" ледь стрималась, аби не розцілувати його –  "Мамо, я так люблю нашу Україну". – розповідає жінка.-  Увесь цей час  ми думали, що вона була в Оленівці, проте Мар'яна  каже, що їх перевозили з місця на місце по всії росії. Але все закінчилось, вона тепер дома.

Мама Мар'яни звернулась до учасників акцій підтримки , які проходили по всій Україні та різних країнах світу зі словами подяки.

Напишіть, хай люди прочитають, що я їм вдячна від усього серця. Коли я приїхала у Рівне і побачила на площі з плакатами маленьких діток, жінок з дитячими візочками я плакала від того, скільки людей підтримують мою доньку. Великий вам уклін і Божого благословіння. Без вас, без підтримки тих, хто приходив на акції, писав листи, молився нам би було в сотні раз важче. Тепер наша Мар'яна дома і ми обов'язково влаштуємо у Рівному зустріч з тими, хто її підтримав.

©charivne.info