Це Рівненський НВК “Колегіум”.

Благодійні ярмарки для збору коштів на потреби ЗСУ тривають у навчальних закладах Рівного. Школярі, батьки, учні об'єднали свої зусилля заради допомоги військовослужбовцям та наближення допомоги. 

Під час ярмарків діти продають домашню випічку, власні доробки, навіть свої вміння. 

Так, нещодавно вихованці ліцею «Колегіум» на благодійному ярмарку  зібрали рекордну суму – понад 120 тисяч гривень. І вже сьогодні, 22 вересня, діти передають військовим придбаний на зібрані кошти дрон.

У кожного зараз свій фронт, каже мама Юлія, в якої у ліцеї «Колегіум» навчається двоє доньок. Вона віднайшла свій спосіб допомогти дітям на ярмарку.

"Наша родина завжди підтримує ініціативу навчального закладу і долучається  до таких благодійних заходів. Допомагаємо, як можемо. Як на мене – головне бажання. Особисто я вирішила згадати, як-то заплітати канікалони. Охочих виявилося багато. Ніби звичайна справа, проте за дві години вдалося надонатити майже дві тисячі гривень". 

 

У «Колегіумі» таких батьків  багато, кажуть вчителі. До них часто доєднуються друзі, знайомі, родичі… Головне – власним прикладом продемонструвати дітям, що це важливо. Важливо для наближення Перемоги. 

«Наші діти швидко подорослішали, на жаль. Майже у кожного  на фронті є рідня, тому до збору коштів учні ставляться відповідально», –  зазначає вчителька іноземної мови Жанна Кирилюк.

Попереду ще багато роботи, кажуть члени учнівського парламенту. Більше того, учні 11-Б класу вже планують наступний збір коштів. Обіцяють підійти до справи креативно і здивувати. Придбаний дрон звичайно добре, але він, як і будь-яка техніка, має свій термін експлуатації – по дорослому розмірковують діти. А наближається зима, потрібно думати про теплий одяг та взуття для військових…

Тож віримо, що невдовзі вихованці навчального закладу порадують військових новим подарунком. 

©charivne.info