скрін з відео

Керівник Патрульної поліції Рівненщини Сергій Мерчук оприлюднив відео.

Мова йде про ситуацію на вул. Мазепи. Громадський діяч Роман Коваль за словами патрульний порушир ПДР припаркувавшись у забороненому місці. Однак, зауваження патрульних йому не сподобалось. далі почався словесний конфлікт.  Публікуємо пряму мову  обох сторін.

Керівник Патрульної поліції Рівненщини Сергій Мерчук:

 

"Насправді не дуже смішно, бо ніби ж то минув час що телефонне право щось вирішує, за це ми дуже довго боролись під час Революції Гідності й проводили реформу ДАІ!

Цієї суботи трапилась подія, яку містер Роман Коваль вирішив винести в публічну площину своїм дописом в FB, і зараз оскільки це все набуло суспільного резонансу,я хочу надати трохи об'єктивності ситуації,з нагрудних камер патрульних!

Не можу собі дозволити поставити незапікане відео, бо кількість матів і погроз зашкалює.

На постійній основі опрацьовуємо парковку на вул.Мазепи, де знаходиться Пожежна частина N1 ,оскільки це заважає швидкому виїзду рятувальникам на надзвичайні події,так трапилось і цього разу коли пан Роман і інші порушники ПДР знехтували людською безпекою.

Патрульні поліцейські надзвичайно поважають ЗСУ, всіляко допомагають і сприяють у всіх ситуаціях військовослужбовцям, оскільки разом боронять нашу рідну землю на фронті.

Пан Роман почав розмову зверхньо з брудної лайки до патрульного і що він тільки повернувся з фронту де воює,а ви тут ніхто.

Я не виключаю того, що патрульний міг би обмежитись попередженням у даній події, якби зі сторони порушника була б хоча б нотка поваги, але так не сталось, пиха зробила своє і порушник вдався до погроз "незрозумілого характеру") вже в мою сторону, як керівника,на що я йому відповів, уже після детального перегляду відео через 2 дні, що "м'яко кажучи" не бажаю з ним спілкуватись. До мене і до інших керівників телефонувати не треба, а варто просто дотримуватись ПДР".- йдеться у дописі Сергія Мерчука.

Роман Коваль також опублікував власну версію  цієї ситуації:

"Я не хотів писати про цей інцидент, що стався біля управління Державної Пожежної Служби в суботу 26.11.2022 року з моєю участю. Але відповідь начальника патрульної служби п.Мерчука Сергія Юрійовича – мене зачепила!

Я – офіцер ЗСУ, приїхав на кілька днів в Рівне і в неділю знову мав виїхати на Південь. З дозволу чергового ДПС залишив авто, яке нікому не мішало , і пішов на кілька хвилин скупити все необхідне в дорогу. Коли повернувся, біля виїзду з управління пожежної служби стояла патрульна машина. Підійшов сержант, представився.

Я теж представився, сказав, що є офіцером і що взавтра їду назад на місце служби. На що патрульний почав зачитувати мені правила про порушення. Я сказав, що я ніякого злочину не зробив, просто немає де припаркувати авто, показав машини, котрі стоять поруч. Закінчилося тим, що я отримав штраф за неправильне паркування, а зі своєї сторони в усній формі висловився нецензурно про роботу патрульних. Потім подумав- за що мене оштрафували? Конфлікту могло й не бути, якби було достатньо місць для паркування і порозуміння між сторонами. Можна було б зважити й на те, що я повернувся на кілька днів з війни, можна було висловити зауваження, можна було зважити й на вік, але питання сьогодні в іншому.

Я написав п.Мерчуку С.Ю. в приват і отримав ще й погрози і щоб я " вивчив ПДР".

То топер, п. Мерчук , скажу вам наступне. Йди на?уй! Я досить добре знаю правила дорожнього руху і дуже рідко перехожу на особистості. Але те, що ти написав, я оприлюднюю і коли приїду в Рівне, обов'язково зайду в гості. Тоді те , що ти мені написав, я хочу почути особисто! Домовилися?

До зустрічі! PS.це посвідчення сержанта, що виніс мені штраф, а відповідь мента Мерчука я прибережну для зустрічі."

 

 

©charivne.info