У німецькому Дюссельдорфі завершилися «Ігри нескорених-2023», під час яких українська команда здобула 34 медалі.

Рівнянин Олександр Будько з позивним Терен, який, будучи на фронті, втратив ноги у ході наступальних ніг на Харківщині, теж цьогоріч брав участь в «Іграх нескорених-2023».

Про враження він розповів на своїй FB-сторінці. Також хлопець додав світлину, на якій тисне руку принцу Гаррі.

"Завершилися міжнародні ігри нескорених, що проходили в Дюсельдорфі. Це мій перший досвід міжнародних стартів. Я брав участь у індивідуальних видах спорту – плавання, жим лежачи та командних – регбі і баскетбол на колясках.
Учасники були з усіх куточків світу, 21 нація, тому маю тепер друзів з Австралії, Німеччини та Колумбії. В загальному близько 600 спортсменів.
25 наших учасників з України здобули 34 медалі.
Я активно готувався протягом 3 місяців в залі, вперше почав вчитися плавати в середині липня, ну а на колясці і вдома гарно дрифтую.
Своїм результатом в жимі я задоволений безмежно, це мої перші 112кг в житті! Щоправда зайняв 5 місце, спочатку засмутився, але тепер знаю, що можу більше і буду більше!
А ось з плаванням навпаки, отримав індивідулаьну бронзу та срібло в естафеті, але результатом не задоволений взагалі. Проплив повільніше, ніж на тренуваннях.
Без плавання тепер складно, так що ще побачите мене, сподіваюся, на екранах в басейні…
Дух незламності та братерства буквально у всьому на іграх. Якою б мовою ти не розмовляв, де б ти не служив (якщо тільки не москва, а їх не запрошують ніколи), яку б травму не отримав – ти частина нескорених, частина військової спільноти, що виховує повагу та мир один до одного!
Коли ми виходили на сцену, весь стадіон підіймався на ноги, в знак поваги та підтримки нескореного духу українців!
Саме так! Ми, ви — НЕСКОРЕНІ!"

©charivne.info