Категорія Економіка

Економічна ситуація в Пакистані стає дедалі небезпечнішою

Економічна ситуація в Пакистані швидко дестабілізується – існує ризик того, що країна може наслідувати приклад Шрі-Ланки, де нестача валютних резервів призвела до дефолту в минулому році.

«Укргазвидобування» за 65 мільйонів купило обладнання в канадців на третину дешевше, ніж пропонував їхній дилер

ПАТ «Укргазвидобування» 26 грудня уклало угоду з компанією «MWDPlanet and Lumen Corporation» (Канада) обладнання на $2,37 млн, або 65,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Google Ads назавжди заблокував рекламу “Ethereum”

Сербський акселератор стартапів Decenter повідомив, що сервіс контекстної реклами Google Ads заблокував всі рекламні оголошення, що містять слово “Ethereum”.

Ігор Черкаський з приводу меморандуму взаєморозуміння між Держфінмоніторингом та Підрозділом фінансової розвідки Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії

Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Держфінмоніторингом та Підрозділом фінансової розвідки Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Iгор Черкаський: Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Держфінмоніторингом та Підрозділом фінансової розвідки Британії та Північної Ірландії

Голова Державної служби фінансового моніторингу України Ігор Черкаський підписав з Головою Підрозділу фінансової розвідки Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Яном Мінотом новий Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму… Продовжити читання →

Криптобіржа Bitfinex залістила Chain Split токени Bitcoin Cash

Біткоїн-біржа Bitfinex додала підтримку Chain Split токенів для двох імплементацій протоколу Bitcoin Cash, в мережі якого 15 листопада може відбутися хардфорк.

Держфінмоніторинг виявив підозрілі операції на 328,5 млрд гривень, – Ігор Черкаський

Відомство відзвітувало про роботу за дев’ять місяців поточного року. З початку року Державна служба фінансового моніторингу виявила підозрілі фінансові операції на 328,5 млрд гривень. Держфінмоніторинг відправив до правоохоронних органів 357 матеріалів у справах про відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом.

Верховний суд не скасував думку, що «нуль гривень» за техпідтримку у тендерній пропозиції – завжди брехня

Верховний суд залишив в силі постанову Вищого адмінсуду, якою було визнано, що «нуль гривень» у конкурсній пропозиції учасника закупівлі за послуги з технічної підтримки бази даних – за замовчуванням є недостовірною інформацією. Навіть якщо її підтверджують сам учасник та закордонний… Продовжити читання →

Оточення заступника пана Кернеса Євгена Водовозова взяло 118 мільйонів на ремонт, який зроблять комунальники

Департамент інфраструктури Харківської міськради протягом 2018 року уклав п’ять договорів з фірмами з оточення заступника Харківського міського голови з питань інфраструктури Євгена Водовозова щодо реконструкції трамвайних переїздів в місті на загальну суму 117,56 млн грн.

Литовці виграли у росіян 3 мільйони євро на російське обладнання для Хмельницької АЕС

ДП «НАЕК «Енергоатом» 17 вересня за результатами тендеру замовило UAB «Svertas Group» (Литва) обладнання на 2,99 млн євро, або 111,94 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

« Старі повідомлення

© 2023 Рівненська правда[email protected]

Theme by Anders NorenВгору ↑