Category

Суспiльство

Ремводпласт плюс знову виграє сумнівний тендер

Департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації 15 вересня за результатами відкритих торгів уклав договір підряду з ПП «Ремводпласт плюс» на реконструкцію парку в м. Курахове вартістю 5,35 млн грн. Такі вивновки можемо зробити за даними системи «Прозорро».

НАБУ оприлюднила докази незаконного збагачення депутата Дейдея і вимагає зняти з нього недоторканність

НАБУ і САП, які проводять досудове розслідування у справі за фактом незаконного збагачення депутата фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея, не згодні з оцінкою членів регламентного комітету Ради про дачу згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності.

Кількість українців, які стали жертвами торгівлі людьми, збільшилося майже на 7%

КИЇВ, 29 червня 2017 року — В Україні зростає кількість жертв постраждалих від торгівлі людьми. В основну групу ризику, в першу чергу, потрапляють вимушені переселенці, заявила на круглому столі на тему «Торгівля людьми – чи вплине безвіз та як запобігти?”… …продовжити →

Львівське сміття як внесок у забруднення планети

Світ загруз у смітті. Якщо поглянути на планету з космосу, то забруднені райони видно навіть звідти, і вони справляють гнітюче враження. За океанам плавають «острови» з пластикових пляшок і всіляких відходів, і вони не величезні – вони колосальні.

Російські куратори навмисно ведуть Донбас до екологічної катастрофи

Нещодавно в новинах проскочили повідомлення про те, що шахти в “ДНР” будуть закриті, а об’єднання «Артемвугілля» і «Орджонікідзевугілля» розформовані.

Викладач університету МВС у Харкові Владислав Шендрик придбав елітне авто за 1,1 млн грн та паркомісце

Завідувач кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ Владислав Шендрик придбав новенький автомобіль Subaru Оutback.

Якою мовою повинні розмовляти українці

Багато країн намагаються зберегти свою рідну мову, незважаючи на кількість її носіїв. Це питання свого часу визнала найважливішим навіть ЮНЕСКО, визначивши загальний для всього світу День рідної мови – 21 лютого. У цей день загинули студенти з Бангладеш, які вийшли… …продовжити →

Українська соцмережа Ukrainians відкрила реєстрацію

Давно анонсована вітчизняна соціальна мережа Ukrainians уже відкрилася для реєстрації, а повноцінно проект запрацює протягом чотирьох місяців.

Зірку російських серіалів Дмитра Бушина затримали на вокзалі з наркотиками

Московські поліцейські, на вулиці Трифонівська, що недалеко від Ризького вокзалу, затримали з наркотиками актора Дмитра Бушина. Телеглядачам він відомий за ролями в серіалах “Універ” та “Інтерни”.

У Конотопі встановили меморіальний хрест полеглим воїнам

27 травня у рамках Всеукраїнської акції «Пам’ять нації», ініційованої Цивільним Корпусом АЗОВ у місті Конотоп відбулося урочисте відкриття Меморіального пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів в бойових зіткненнях з агресором на сході України.

© 2017 Рівненська правда

[email protected] CC 3.0 BY