Category

Суспiльство

Інвестори в реаліях українського бізнесу

Напередодні офіційного візиту Президента Естонії Керсті Кальюлайд, Сергій Лещенко провів брифінг щодо відвертого “придушення” естонського інвестора Марселя Віхмана (FTT Ukraina OÜ) місцевим криміналітетом Затоки.

«Приватна медицина: Реалії практики»: обговорення актуальних питань

В рамках науково-практичної та ділової програми IX Міжнародного Медичного Форуму 25 квітня пройшла IX Практична конференція «Приватна медицина: Реалії практики». Організатор заходу – компанія Health promo та компанія LMT.

Всеармійський конкурс серед військових жінок-медиків «Берегиня в погонах-2018»

У Збройних Силах України проходить Всеармійський конкурс серед військових медиків «Берегиня в погонах-2018» під гаслом: «Жіноча краса в однострої рятує життя». Конкурс проводиться у два етапи. Перший — регіональний: змагання з професійної майстерності, фізичної підготовки та жіночої вроди у військових… …продовжити →

Об’єкт на стопі, об’єкт на абонементі, або дещо про ДВС

“Об’єкт на стопі”, “об’єкт на абонементі” — такі негласні терміни іноді використувує Державна виконавча служба (ДВС). Означають вони те, що є чиясь незаконна вказівка не виконувати судові рішення стосовно певного боржника.

Якименко Марина Миколаївна знає корупцію особисто. Як заробити мільйони та побудувати шикарний будинок: рецепт від вінницької судді Марини Якименко

Суддя Якименко Марина Миколаївна може потрапити за грати після перевірки НАБУ. Станом на початок травня Вища кваліфікаційна комісія суддів України уже провела співбесіди з майже семистам суддів із різних регіонів країни. Отже, можна підвести проміжні результати: переважній більшості, а саме… …продовжити →

У Гайсині провели військово-патріотичні змагання для дітей

На базі Гайсинського будинку школярів та молоді учасники гуртка «Військово-патріотичне виховання молоді», взяли участь у військово-патріотичних змаганнях «Патріотичні перегони». Повідомляє “Vinnytsia Press Point”.

Макса Полякова та Максима Кріппу підозрюють в кіберзлочинах в Україні

Кіберполіції вийшла на слід організованої злочинної групи, яка займається організацією азартних ігор в інтернеті і створенням порно-студій в Україні. Днями оперативники закрили 8 гемблінгових сайтів типу «Вулкан» і взяли під арешт 12 осіб. Всього в справі фігурує понад 200 сайтів… …продовжити →

Ігор Мізрах: “Про Київський літопис, як історичну пам’ятку”

Ігор Мізрах: Про Київський літопис, як історичну пам’ятку.

Чотири організації монополізували ринок кваліфікації архітекторів на 200 мільйонів

Міністерство регіонального розвитку будівництва та ЖКГ передало функції з надання послуг з підвищення кваліфікації інженерів, архітекторів та проектантів організаціям, які через підконтрольні фірми монополізували цей ринок. Вартість їх послуг у порівнянні з курсами вищих навчальних закладів вища в рази.

Куди «летить» FAI з Max Polyakov та Noosphere Ventures

Одним з найбільш загадкових і неоднозначних партнерств минулого року в спортивному світі став меморандум Міжнародної федерації авіаспорту (FAI) з компанією Noosphere Ventures Макса Полякова. Тільки за минулий рік ця компанія встигла провалити колись перспективний космічний стартап FireFly.

© 2018 Рівненська правда

[email protected] CC 3.0 BY