Category

Суспiльство

Одкровення помираючого масона стало пророцтвом

Серед усіх пророцтв на наступний рік чи не найбільше прислуховуються до тих, які звучать від найбільш втаємниченої структури, овіяної сотнями міфів та пліток – масонського ордену. Нещодавно світ сколихнули слова представника Більдербергського клубу, який знаходився практично на межі смерті. Політика,… …продовжити →

Фенічев Віктор Олександрович та інші підлеглі Кернеса заробили на вирубці дерев Харкова

У Харкові за півтора роки вирубка дерев для підлеглих Кернеса подорожчала на 30%. Департамент житлового господарства Харківської міської ради 9 листопада за результати тендеру підписав угоду з ФОП Фенічев Віктор Олександрович щодо зносу та видалення дерев за 2,5 млн грн.

СБУ Кіровоградщини купила позашляховик Mitsubishi Pajero Sport за мільйон

Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області 1 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «ВТ-Сервіс» легковий автомобіль за 1,05 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Ремводпласт плюс знову виграє сумнівний тендер

Департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації 15 вересня за результатами відкритих торгів уклав договір підряду з ПП «Ремводпласт плюс» на реконструкцію парку в м. Курахове вартістю 5,35 млн грн. Такі вивновки можемо зробити за даними системи «Прозорро».

НАБУ оприлюднила докази незаконного збагачення депутата Дейдея і вимагає зняти з нього недоторканність

НАБУ і САП, які проводять досудове розслідування у справі за фактом незаконного збагачення депутата фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея, не згодні з оцінкою членів регламентного комітету Ради про дачу згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності.

Кількість українців, які стали жертвами торгівлі людьми, збільшилося майже на 7%

КИЇВ, 29 червня 2017 року — В Україні зростає кількість жертв постраждалих від торгівлі людьми. В основну групу ризику, в першу чергу, потрапляють вимушені переселенці, заявила на круглому столі на тему «Торгівля людьми – чи вплине безвіз та як запобігти?”… …продовжити →

Львівське сміття як внесок у забруднення планети

Світ загруз у смітті. Якщо поглянути на планету з космосу, то забруднені райони видно навіть звідти, і вони справляють гнітюче враження. За океанам плавають «острови» з пластикових пляшок і всіляких відходів, і вони не величезні – вони колосальні.

Російські куратори навмисно ведуть Донбас до екологічної катастрофи

Нещодавно в новинах проскочили повідомлення про те, що шахти в “ДНР” будуть закриті, а об’єднання «Артемвугілля» і «Орджонікідзевугілля» розформовані.

Викладач університету МВС у Харкові Владислав Шендрик придбав елітне авто за 1,1 млн грн та паркомісце

Завідувач кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ Владислав Шендрик придбав новенький автомобіль Subaru Оutback.

Якою мовою повинні розмовляти українці

Багато країн намагаються зберегти свою рідну мову, незважаючи на кількість її носіїв. Це питання свого часу визнала найважливішим навіть ЮНЕСКО, визначивши загальний для всього світу День рідної мови – 21 лютого. У цей день загинули студенти з Бангладеш, які вийшли… …продовжити →

© 2017 Рівненська правда

[email protected] CC 3.0 BY