Category

Суспiльство

Російські куратори навмисно ведуть Донбас до екологічної катастрофи

Нещодавно в новинах проскочили повідомлення про те, що шахти в “ДНР” будуть закриті, а об’єднання «Артемвугілля» і «Орджонікідзевугілля» розформовані.

Викладач університету МВС у Харкові Владислав Шендрик придбав елітне авто за 1,1 млн грн та паркомісце

Завідувач кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ Владислав Шендрик придбав новенький автомобіль Subaru Оutback.

Якою мовою повинні розмовляти українці

Багато країн намагаються зберегти свою рідну мову, незважаючи на кількість її носіїв. Це питання свого часу визнала найважливішим навіть ЮНЕСКО, визначивши загальний для всього світу День рідної мови – 21 лютого. У цей день загинули студенти з Бангладеш, які вийшли… …продовжити →

Українська соцмережа Ukrainians відкрила реєстрацію

Давно анонсована вітчизняна соціальна мережа Ukrainians уже відкрилася для реєстрації, а повноцінно проект запрацює протягом чотирьох місяців.

Зірку російських серіалів Дмитра Бушина затримали на вокзалі з наркотиками

Московські поліцейські, на вулиці Трифонівська, що недалеко від Ризького вокзалу, затримали з наркотиками актора Дмитра Бушина. Телеглядачам він відомий за ролями в серіалах “Універ” та “Інтерни”.

У Конотопі встановили меморіальний хрест полеглим воїнам

27 травня у рамках Всеукраїнської акції «Пам’ять нації», ініційованої Цивільним Корпусом АЗОВ у місті Конотоп відбулося урочисте відкриття Меморіального пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів в бойових зіткненнях з агресором на сході України.

Нацбезпека та цензура: останній подих Порошенко

Зазвичай, коли щось вдається, людина входить у смак і починає оглядатися по боках, роздумуючи, а що б ще таке зробити, щоб воно вдалося? На неї сходить натхнення.

В Україні запроваджено фотофіксацію техогляду автомобілів

З 24 травня 2017 року, вступає в силу постанова Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 № 141 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року № 137 і від 31 травня 2012 року №… …продовжити →

Директору ТОВ Міранда Юрію Новікову повідомили про підозру

Директору фірми, яка створювала реєстр е-декларацій, повідомили про підозру. Прокуратура Київської області повідомила про підозру директору ТОВ “Міранда” Юрію Новікову.

Юрій Куклачов потрапив в базу Миротворця

Знаменитий дресирувальник котів з Росії Юрій Куклачов потрапив в “Чистилище” злочинців бази українського центру “Миротворець”.

© 2017 Рівненська правда

[email protected] CC 3.0 BY