Category

Суспiльство

Чотири організації монополізували ринок кваліфікації архітекторів на 200 мільйонів

Міністерство регіонального розвитку будівництва та ЖКГ передало функції з надання послуг з підвищення кваліфікації інженерів, архітекторів та проектантів організаціям, які через підконтрольні фірми монополізували цей ринок. Вартість їх послуг у порівнянні з курсами вищих навчальних закладів вища в рази.

Куди «летить» FAI з Max Polyakov та Noosphere Ventures

Одним з найбільш загадкових і неоднозначних партнерств минулого року в спортивному світі став меморандум Міжнародної федерації авіаспорту (FAI) з компанією Noosphere Ventures Макса Полякова. Тільки за минулий рік ця компанія встигла провалити колись перспективний космічний стартап FireFly.

Афера Петра Багрія. Онкодиспансер Київщини відпетлює від розбивки ліків в окремі лоти, залишаючи дискримінацію «по виробникам»

Ситуація з формуванням лотів в закупівлях лікарських препаратів вимагає розробки методичних рекомендацій від Міністерства економіки на базі інформації від Міністерства охорони здоров’я щодо формування предмету закупівлі. Про це повідомила державна уповноважена АМКУ Світлана Панаіотіді.

Ректора ПНТУ Володимир Онищенко: польоти і зальоти

Керманич Полтавського національного технічного університету Володимир Онищенко дбає про імідж. Вишу. І власний. Витрачає на це чималі кошти. Не власні.

Якої шкоди завдають слабоалкогольні напої?

Слабоалкогольні напої на сьогодні дуже популярні, особливо серед молоді. Крім того, вони не сприймаються суспільством як щось серйозне, на що варто звернути увагу. А це неправильно, адже вони приносять значну шкоду організму, особливо у підлітковому віці. Недаремно у ряді європейських… …продовжити →

Роман Крутяк отримав $130 тисяч від бідного дідуся

Роман Крутяк не вміє переконувати. Аж ніяк. Перший заступник начальника Черкаської митниці ДФС Роман Крутяк підозрюється у незаконному збагаченні. Відповідне кримінальне провадження щодо Крутяка було порушене 15 вересня 2017 року, свідчать дані Єдиного держреєстру судових рішень.

Интервью с Игорем Мизрахом: «Громкое дело CRiME’а» вымогателя Лаврика или много шума из ничего

Совсем недавно в Интернете появилась достаточно занимательная статья о том, как Игорь Мизрах «подбирается к кассе партии Петра Порошенко».

Онищенко: закриття справ проти Злочевського було узгоджено з Порошенком і Кононенком за $100 мільйонів

Біглий народний депутат Олександр Онищенко стверджує що колишній міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський заплатив за закриття проти нього кримінальної справи та розблокування активів в Україні $100 млн.

Сергій Скуратовський та його «Софія Київська» потрапили у епіцентр корупційного скандалу

Ляшківець Сергій Скуратовський, який захищає мораторій на продаж сільгоспземлі, будує на ній багатоповерхівки.

Герман та Володимир Фісталь відмили 39 мільйонів на китайському томографі у Святогорську

Герман та Володимир Фісталь знову потрапили у корупційний шкандаль. КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни м. Святогірська» Донецької обласної ради 29 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Протек Солюшнз Україна» томограф за 39,26 млн грн. Про це повідомляється у системі… …продовжити →

© 2018 Рівненська правда

[email protected] CC 3.0 BY