Category

Суспiльство

На Рівненщині обсяги будівництва зменшилися на 8%

У січні-жовтні цього року обсяг виробленої підприємствами області будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) становив 2160,7 млн грн. Індекс будівельної продукції у порівнянні з січнем-жовтнем 2019 р. склав 92,0%. Про це повідомили в ГУ статистики у Рівненській області.

У Рівному почали збирати “миколайчики” для хворих діток

Правозахисниця Ліана Диновська, яка давно вже опікується дітьми з відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні, у Фейсбуці оголосила про збір подарунків до свята Миколая для 20 маленьких пацієнтів.

У Рівному 80 ковід-пацієнтів у важкому стані

У Рівному 80 осіб з діагнозом COVID-19 знаходяться у важкому стані. Про це повідомили у Рівненській міській раді.

У Рівненській області скоротилася заборгованість по зарплатах

Станом на 1 листопада 2020 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 13809,0 тис.грн, з неї 13803,7 тис.грн припадало на економічно активні підприємства. Про це повідомили в ГУ статистики у Рівненській області.

Відома дата відрикття сучасного Сільпо у Злата Плазі

У центрі Рівного відкриють дизайнерський супермаркет.10 грудня у ТРЦ “Злата Плаза” відбудеться відкриття нового супермаркету мережі “Сільпо”. На сторінці торгово-розважального центру у Фейсбук додають, що це буде перший у Рівненській області дизайнерський супермаркет – у стилі “Полювання на золото”. Відкриття… …продовжити →

Де у Рівному не буде світла 2 грудня: перелік вулиць

У Рівному та районі сьогодні, 2 грудня, тимчасово буде відсутнє світло. Про це повідомили у Рівнеобленерго.

Завтра у Рівному говоритимуть про статеве виховання без бар’єрів

2 грудня о 14 год. відділ соціокультурної діяльності організовує онлайн-тренінг «Безбар`єрне статеве виховання дітей та молоді з інвалідністю» у рамках проєкту «Бібліотека – інклюзивний простір для молоді» за фінансової підтримки Рівненської облдержадміністрації.

У Рівному зігріватимуть хіти

Однойменний концерт “Хіти, що зігрівають” відбудеться уже за кілька днів.

Як на Рівненщині боротимуться з снігом?

Служба автомобільних доріг та шляховики були готові до першого снігу та відповідно зреагували на ускладнення погодних умов.

У Рівному побільшало ліжок з киснем

У Рівненській міській лікарні для пацієнтів з COVID-19 додали ще 88 ліжок. Також у планах – ввести 80 місць на базі Рівненської обласної клінічної лікарні.

© 2020 Рівненська правда

[email protected] CC 3.0 BY