Category

Суспiльство

Завтра у Рівному перекриють рух транспорту: де і на скільки

У понеділок, 21 жовтня, з 08:00 до 21:00 22 листопада 2019 року перекриють рух для транспортних засобів на залізничному переїзді вулиці Пересопницька (ділянка від Небесної Сотні до вул. Пирогова) у місті Рівному, – повідомляє прес-служба Рівнеради.

Коли рівнянам переводити годинники на “зимовий час”

Вже зовсім скоро рівняни переходитимуть на “зимовий час”. Роблять це щороку в останню неділю жовтня. У 2019 році цією датою стало 27 жовтня.

Сьогодні у Рівному відкриття кінофестивалю “МІСТО МРІЇ”

20 жовтня відбудеться відкриття кінофестивалю “МІСТО МРІЇ”.

Засідання Архітектурно-містобудівної ради Рівного ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

Зараз у приміщенні Майстерні міста відбудеться чергове засідання Архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.

На Рівненщині проведуть громадські слухання щодо будівництва сонячної електростанції

Олександрійська ОТГ надала дозвіл на передачу в оренду 94 гектари землі для розміщення «сонячних батарей». Тим самим на території громади може з’явитися перша сонячна електростанція. 

Завтра у Рівному відбудеться засідання Архітектурно-містобудівної ради

18 жовтня 2019 року о 14:30 у приміщенні Майстерні міста відбудеться чергове засідання Архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.

ФОТО – Міжнародний ІТ-форум Bit-2019 у Рівному

Сьогодні у Рівному відбувається головна подія вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» (або BIT-2019).

У Рівному продають відомий ресторан

На сайті оголошень розміщено інформацію про продаж відомого ресторану у Рівному. Мова йде про ресторан “Іоланта”, що знаходиться на вулиці Данила Галицького.

“Я їм як кістка в горлі” або кому вигідно “роздувати” скандал навколо Олександрійського ліцею

Днями на одному з інтернет-ресурсів з’явилася інформація про те, що в Олександрійському ліцеї перестануть харчувати дітей пільгових категорій. В статті стверджують, що заклад має проблеми з фінансуванням і звинувачують у виникненні такої ситуації – неефективне управління фінансовими ресурсами з боку Олександрійської сільської ради.

Віталій Герман та Сергій Гемберг відкрили міжнародний форум BIT-2019

17 жовтня Рівне зустрічає головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» (або BIT-2019).

© 2019 Рівненська правда

[email protected] CC 3.0 BY