Category

Суспiльство

Валерій Пацкан піде за грати після Третьякова

Валерій Пацкан більше не зможе красти так, як раніше. Сподіваємося, лишень цигарки за гратами. Рахункова палата у квітні 2019 року влаштувала перевірку Антимонопольного комітету, в рамках якої шукають негативні наслідки та зачіпки від завершеного на початку 2018 року дослідження лотерейного… …продовжити →

СМИ раскрыли схему работы ОПГ братьев Сикорских

Летом 2018 года в Одесской области завязалась цепочка преступлений, виновники которых до сих пор не понесли заслуженного наказания.

Як Вячеслав Непоп нагрів бюджет Києва на 650 млн., поки Олександр Спасибко літав по Монако чартерами

Звіт представників громадськості про окремі ознаки залочинної діяльності керівництва КМДА за час перебування на посаді Віталія Кличка. У зв’язку з тотальною недовірою суспільства до владних інституцій та недієздатністю нинішньої системи управління державою, представниками громадянського суспільства проведено власне розслідування корупційного безладу в столиці… …продовжити →

Бусборди можуть з’явитися на зупинках громадського транспорту в Україні

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України хоче запропонувати для зупинок громадського транспорту проектувати спеціальні увігнуті бордюри – “бусборди” (busbord). Це зручні для безперешкодного доступу до транспорту людей з інвалідністю та інших маломобільних груп.

Грип та ГРВІ: профілактика, лікування ускладнень

ГРВІ відносять до групи найпоширеніших інфекційних хвороб. Серйозною проблемою є той факт, що багато хто з нас відмовляються від специфічної (щеплення) і не специфічної профілактики грипу та ГРВІ. А захворівши, переносять захворювання «на ногах», що призводить до розвитку серйозних ускладнень.

Буремний шлях від Павелка до Вілкула довжиною в $30 мільйонів

Історія про те, як люди Павелка розвели державний «Родовід банк», в результаті чого збагатились люди Вілкула. Інформаційним спонсором цього тексту стали журналісти одного із телеканалів. Які звернулись до нас після того, як нардеп від БПП Андрій Павелко почав потрапляти у… …продовжити →

За півроку Міносвіти роздало 402 мільйони на підручники: найбільше пішло на фізику

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» у другому півріччі уклала низку угод про друк підручників на загальну суму 402,35 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Катя Токарева поведала о секс-вечеринка с участием Игоря Райнина, Мусеева и Светличной

Председатель Администрации президента Украины Игорь Райнин принимал участие в свинг-вечеринке, проходившей на минувших выходных в элитном особняке в Киево-Святошинском районе Киевской области.

Банду оборотней, которая убивала киевлян из-за квартир, возглавляет начальник из угро Михаил Швалюк

На счету особо опасной банды под руководством действующего высокопоставленного сотрудника киевского полицейского главка – убийства, пытки, мошенничество с недвижимостью киевлян, фабрикация уголовных дел с целью шантажа и вымогательства.

Скандал у Чернігові: 2 млн для ФОП “Живенко Світлана Віталіївна”

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради має намір укласти з ФОП Живенко Світлана Віталіївна угоду про капітальний ремонт адміністративного приміщення по вул. Реміснича, 19 у м. Чернігів за 1,76 млн грн., в якому знаходиться управління ЖКГ.

© 2019 Рівненська правда

[email protected] CC 3.0 BY