Category

У світі

«Тедіс» Кауфмана виграв сумнівний суд

Господарський суд Києва призначив експертизу у справі за позовом кіпрської компанії «Лідертано Холдінгс ЛТД» проти АМКУ. Про це свідчить ухвала суду від 22 листопада 2018 року.

Зміни в Середземномор’ї: що буде далі?

Дослідники, що вивчають зміни клімату, поступово переходять від загальних тез про потепління в масштабах усієї земної кулі до точного моделювання змін, що відбуваються в конкретних регіонах планети.

Столтенберг: «Я сподіваюся, що Україна та Угорщина вирішать розбіжності щодо мовного закону»

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції у Брюсселі перед початком дводенної зустрічі міністрів оборони країн Альянсу, яка пройде 3-4 жовтня, висловив сподівання, що Будапешт та Київ вирішать суперечку щодо закону про освіту, через яку Угорщина блокує зустрічі в рамках… …продовжити →

Донька київського податківця Ігоря Скорохода та судді Олега Басая витратили мільйони на подорожі

Донька київського податківця Ігоря Скорохода провела літні канікули в Британії, Болгарії і на тропічних островах, а донька столичного судді Олега Басая – на островах Греції, Італії та Іспанії.

NatGeo розірвала відносини з Murka Макса Полякова

Компанія National Geographic більше не хоче співпрацювати з компанією Макса Полякова Murka і асоціюватися з її ігровими продуктами. Ймовірна причина – причетність бізнесмена до азартних ігор і порнобізнесу.

Аферисти Макс Поляков, Максим Кріппа та FireFly Aerospace, що не літає

Однією з найбільш перспективних сфер розвитку технологій в останні роки стала аерокосмічна промисловість. Космос вабить інвесторів, нові космічні технології демонструють, як наукова фантастика стає реальністю. Але головне – на космос готові витрачати гроші. І навіть якщо це не дає комерційних… …продовжити →

У Хмельницькому змінили дешевших білорусів на тролейбуси «порошенківця» за 34 мільйони

АМКУ 7 листопада вирішив, що КП «Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» має відміните своє рішення про визнання переможцем тендеру на поставку тролейбусів ДП АСЗ 1 «АТ «АК «Богдан Моторс». Про це повідомила державна уповноважена АМКУ Агія Загребельська.

Сенатори США домовилися про посилення санкцій проти Росії

Сенатори США 12 червня оголосили про двопартійну угоду по законопроекту, який передбачає нові санкції проти Росії через її втручання в президентські вибори в США і законодавчо закріплює нинішні санкції.

Український журналіст Денис Бігус отримав престижну міжнародну премію

7 червня в Капітолії Конгресу журналіст-розслідувач, автор і ведучий програми “Наші гроші” та засновник проекту “Декларації” Денис Бігус отримав від Національного фонду підтримки демократії (NED) міжнародну премію Democracy Award-2017 за досягнення у боротьбі з корупцією.

Чехія відмовилася приймати біженців за квотами Євросоюзу

Уряд Чехії 5 липня постановив не приймати до вересня цього року більше біженців – передає Deutsche Welle.

© 2019 Рівненська правда

[email protected] CC 3.0 BY