Раніше глава Слідчого комітету заявив, що при колізії міжнародних і національних норм, верховенство – за національним правом. На думку спікера ГД, міжнародні договори, які ратифікуються Росією, стають частиною національного права.Председатель Государственной Думы РФ Сергей Нарышкин. Архивное фото

Будь-які міжнародні угоди, які ратифікуються Росією, стають частиною національного права, заявив спікер Держдуми Сергій Наришкін.

В ході зустрічі в Держдумі з молодими вченими Московського державного юридичного університету імені О. Е. Кутафіна у Наришкіна запитали, чи поділяє він позицію глави Слідчого комітету Олександра Бастрикіна про те, що при колізії міжнародних і національних норм, верховенство — за національними нормами РФ.

“На мій погляд, рішення тут наступне: будь-яка міжнародна угода, будь-яка міжнародна конвенція, якщо законом РФ ці міжнародні документи підлягають ратифікації і ратифікуються, стають частиною національного права і ні в якому разі не вступають у протиріччя з міжнародним правом”, — сказав Наришкін.

“Я, звичайно, гарячий прихильник непорушності Конституції РФ як основного закону нашої країни”, — підкреслив він.